x
قبل از هر اقدام برای مهاجرت، این ویدئوها رو ببین!
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در آلمان

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس دانشگاه ماکرومدیا در رشته طراحی شهر هوشمند

تحصیلات کارشناسی ارشد در طراحی شهر هوشمند به گونه ای طراحی شده است که به شما کمک می کند درک جدی از جنبه های استراتژیک و عملیاتی در طراحی شهرهای هوشمند و پایدار داشته باشید. این برنامه درسی ترکیبی از مباحث طراحی با دوره های تخصصی طراحی شده برای ارائه تخصص عمیق در طراحی شهر هوشمند است.   اساتید ماهر ما از همان ابتدا فکر می کنند که با ابتکار عمل فکر می کنید و به شما کمک می کنند تا مرزهای خود را برای پیشرفت حرفه ای و شخصی پیش ببرید. این دوره ها با استفاده از پروژه های عملی و مطالعات موردی به مهارت های دستی ارائه می شود که شما را برای گرفتن سریع مسئولیت های چالش برانگیز در نقش های آینده خود آماده می کند.

کشور: آلمان
دانشگاه:
دانشگاه ماکرو مدیا
رتبه: ‎+1000
دانشگاه ماکرومدیا بخشی از گروه بین المللی آموزش جهانی گالیله است. این دانشگاه خصوصی در سال 2006 تأسیس شده است و از جمله بزرگترین دانشگاههای رسانه ، فناوری و مدیریت در آلمان است. این موسسه آموزشی عضو پردیس رسانه ای بایرن است. دانشگاه ماکرومدیا دارای پردیس هایی در مونیخ ، کلن ، اشتوتگارت ، فرایبورگ ، برلین و لایپزیگ است. این دانشگاه بیش از 35 دوره در زمینه های مختلف تحصیلی از جمله رسانه ، مدیریت ، موسیقی ، روزنامه نگاری ، هنر ، طراحی و فیلم ارائه می دهد. همچنین دارای مدرک فوق لیسانس سه ترمی در زمینه هایی مانند Management Business MA, Management Creative MA، و MA مدیریت ارتباطات است. دانشگاه ماکرومدیا بیش از 100000 فارغ التحصیل در سراسر جهان تولید کرده است. این دانشگاه دانشجویان خود را برای دنیای جهانی رسانه و تجارت آماده می کند.
رشته تحصیلی:
طراحی شهر هوشمند
شهر هوشمند یک منطقه شهری است که از انواع مختلف سنسورهای الکترونیکی اینترنت اشیاء (IoT) برای جمع‌آوری اطلاعات استفاده می‌کند، و سپس از این اطلاعات برای مدیریت کارای دارایی‌ها، منابع و خدمات شهری استفاده می‌کند. این فرایند، شامل جمع‌آوری اطلاعات از شهروندان، دستگاه‌ها و منابع شهری است که برای پایش و مدیریت ترافیک خودروها و سیستم‌های حمل و نقل، نیروگاه‌های برق، تأسیسات شهری، شبکه‌های تأمین آب، مدیریت پسماند، کشف جُرم، سیستم‌های اطلاعاتی، مدارس، کتابخانه‌ها، بیمارستان‌ها و دیگر خدمات اجتماعی، آنالیز و پردازش می‌شود.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: مونیخ
طول دوره: 1 سال و 6 ماه
مبلغ دقیق شهریه: 14,436 دلار
ددلاین: ترم: تابستان - شروع: March 1, 2021 - ددلاین ثبت نام: December 1, 2020
حداقل نمره تافل: 72
حداقل نمره آیلتس: 6
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت: ۰۲۱۴۳۰۰۰۰۲۱