x
قبل از هر اقدام برای مهاجرت، این ویدئوها رو ببین!
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در ایتالیا

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در دانشگاه پلی مدا در رشته طراحی مد

کارشناسی ارشد در Fashion Styling پنج ماژول عمیق ارائه می دهد:  طراحی یک مجموعه ، طراحی مقاله با موضوع زندگی / محصول ، طراحی دیجیتال، و یک ظاهر طراحی شده شخصی. هر ماژول از کلاس های اختصاصی تشکیل شده است و با یک پروژه آماده ارائه به عنوان یک نمونه کار شخصی به پایان می رسد ، از این طریق مجموعه مهارتهای عملی برای صنعت مد را در اختیار هر دانشجو قرار می دهد.

کشور: ایتالیا
دانشگاه:
موسسه بین المللی طراحی مد و بازاریابی پلی مدا
رتبه: ‎+1000
Polimoda به دلیل آموزش مد با کیفیت بالا در سراسر جهان شناخته شده است. Polimoda در رتبه بندی جهانی مدرسه مد و Fashionista به عنوان یکی از ده مدرسه برتر مد در جهان قرار دارد ، به همین دلیل به آموزش های حرفه ای خود با استفاده از روشهای تخصصی و تحقیقاتی بسیار افتخار می کند. Polimoda در سال 1986 به عنوان بخشی از یک ابتکار غیرانتفاعی که توسط شهرهای فلورانس ، اسکاندیچی و پاتو و همچنین انجمن های صنفی بخش مد ایجاد و با همکاری آنها تأسیس شده است ، و دارای 30+ سال تجربه در آموزش و پرورش تخصصی در مد و بخش های لوکس با تعداد سالانه بیش از 2300 دانشجو که 70٪ از آنها دانشجویان بین المللی هستند ، Polimoda نه تنها یک مؤسسه آموزشی است ، بلکه یک کانون گرم برای بینندگان و رهبران افکار از دنیای مد ، فرهنگ و آموزش است.
رشته تحصیلی:
طراحی مد
طراحان مد برای افراد ، طراحی خانه ها و مارک های لباس کار می کنند. وظایف اصلی آنها شامل ارائه مشاوره در مورد مد است. انتخاب و هماهنگی لباس برای مدل ها در فیلم ها و عکس ها یا بازیگران تلویزیون و فیلم؛ و انتخاب غرفه ها و لوازم جانبی و آماده سازی آنها از وظایف این طراحان است.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: فلورانس
طول دوره: 9 ماه
مبلغ دقیق شهریه: 31,609 دلار
ددلاین: ترم: بهار - شروع: April 21, 2021 - ددلاین ثبت نام: January 1, 2021
حداقل نمره تافل: 94
حداقل نمره آیلتس: 6.5
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت: ۰۲۱۴۳۰۰۰۰۲۱