۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در کره جنوبی

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در دانشگاه وونکوانگ کره جنوبی در رشته حقوق

این دانشگاه بر حرفه حقوقی متعهد به مشارکت در جامعه محلی ، ایالت و جهان متمرکز است. استعداد حرفه ای حقوقی متخصص در حقوق علوم پزشکی که مورد نیاز کسب و کار اولویت جامعه است.

شهریه هر ترم 950 دلار است.

کشور: کره جنوبی
دانشگاه:
دانشگاه وونکوانگ
رتبه: ‎+1000
دانشگاه وونکوانگ دانشگاهی است که در ایکسان کره جنوبی واقع شده است. در سال 1946 با نام ییلهاکریم تأسیس شد و از معدود آکادمی های وابسته به وون بودیسم است. ییلهاکریم در 5 نوامبر 1951 توسط کالج وونکوانگ جونیور جانشین شد ، و در 29 ژانویه سال 1953 به مقام كالج رسید. این دانشگاه به دلیل دوره های پزشکی متنوع خود شناخته شده است: پزشکی غربی ، دندانپزشکی ، داروسازی ، طب سنتی کره و داروخانه سنتی کره. در کنار دوره های پزشکی ، این مدرسه به دلیل دوره های تخصصی خود مانند اداره پلیس ، اداره خدمات آتش نشانی و دانشکده حقوق مشهور است.
رشته تحصیلی:
رشته حقوق
حقوق عمومی شامل حقوق قوای سه‏ گانه کشور، حاکمیت و آنچه که مربوط به اداره کشور است، می‏ شود و حقوق خصوصی به روابط بین خود مردم می‏ پردازد که مهمترین آنها روابط تجاری است که عامل ایجاد رشته حقوق تجارت شده است و یا مسائل مربوط به حقوق مدنی است که از آن جمله می‏ توان به اموال، مالکیت، قراردادها، مسئولیت‏ هایی که اشخاص در خطاهایی که مرتکب می‏ شوند برایشان به وجود می‏ آید مثل مسئولیت ناشی از حوادث، قواعد مربوط به ارث، وصیت، ولادت، اقامتگاه اشخاص و دهها مورد دیگر اشاره کرد. همچنین شاخه ای از حقوق به روابط بین المللی می‏ پردازد که خود به دو بخش حقوق روابط بین الملل عمومی و خصوصی تقسیم می‏ شود که حقوق روابط بین الملل عمومی به روابط بین دولت ها و سازمان های بین المللی می‏ پردازد.
زبان دوره: کره‌ای
منطقه: ایکسان-دائرو
طول دوره: 2.5 سال
ددلاین: ترم: پاییز - شروع: September 1, 2022 - ددلاین ثبت نام: June 1, 2022