۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در کره جنوبی

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در دانشگاه وونکوانگ کره جنوبی در رشته مدیریت

این برنامه MBA معمولی است که با آموزش قابلیت های پاسخگویی به تغییر محیط مدیریت ، توانایی نوآوری ، قابلیت توسعه بازار و مهارتهای تصمیم گیری و مهارتهای ارتباطی و غیره ، پارادایم جدیدی در مورد چگونگی رویکرد و حل مشکلات تجاری ارائه می دهد.

شهریه هر ترم 950 دلار است.

کشور: کره جنوبی
دانشگاه:
دانشگاه وونکوانگ
رتبه: ‎+1000
دانشگاه وونکوانگ دانشگاهی است که در ایکسان کره جنوبی واقع شده است. در سال 1946 با نام ییلهاکریم تأسیس شد و از معدود آکادمی های وابسته به وون بودیسم است. ییلهاکریم در 5 نوامبر 1951 توسط کالج وونکوانگ جونیور جانشین شد ، و در 29 ژانویه سال 1953 به مقام كالج رسید. این دانشگاه به دلیل دوره های پزشکی متنوع خود شناخته شده است: پزشکی غربی ، دندانپزشکی ، داروسازی ، طب سنتی کره و داروخانه سنتی کره. در کنار دوره های پزشکی ، این مدرسه به دلیل دوره های تخصصی خود مانند اداره پلیس ، اداره خدمات آتش نشانی و دانشکده حقوق مشهور است.
رشته تحصیلی:
رشته مدیریت
بررسی تئوری های پایه ای مدیریتی برای آمادگی جهت ورود به رشته کاری مورد نظر دانشجو، از جمله امور مالی و حسابداری ، رفتار سازمانی و مدیریت استراتژیک و نهایتا در ادامه پرداختن به مباحث کمی تخصصی تر شامل رویکردهای کمی به مدیریت تا رویکردهای فلسفی و خلاقانه تر.
زبان دوره: کره‌ای
منطقه: ایکسان-دائرو
طول دوره: 2.5 سال
ددلاین: ترم: پاییز - شروع: September 1, 2021 - ددلاین ثبت نام: June 1, 2021