x
قبل از هر اقدام برای مهاجرت، این ویدئوها رو ببین!
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در آمریکا

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس دانشگاه درکسل آمریکا در رشته هنر درمانی

با تحصیل در هنر درمانی ، مشاوره ، روانشناسی ، تحقیق و هنر استودیو ، مهارت های هنری و خلاقانه خود را در فضاهای بزرگ و استودیویی پرورش خواهید داد و در عین حال آموزش انجام تحقیقات را نیز خواهید دید. و به سرعت ،با شروع یک تجربه عملی در ترم دوم خود، دانش خود را دردنیای واقعی استفاده می کنید. فرصت های کارآموزی از سال دوم آغاز می شود و این شانس را فراهم می کند تا با افراد و گروه هایی از سنین مختلف که دچار بیماری روانی ، مشکلات عاطفی و رفتاری ، سرطان ، مشکلات پزشکی ، آسیب های مغزی یا سوء استفاده جنسی و خانگی هستند ، همکاری کنید. فارغ التحصیلان این برنامه هنری درمانی - مشاوره در سطح کارشناسی ارشد هستند که می توانند مستقیماً وارد محیط کار شوند یا فرصت های اضافی صدور مجوز را دنبال کنند ، که به آنها امکان تبدیل شدن به مجوزهای درمانی درمانی می دهد.

کشور: آمریکا
دانشگاه:
دانشگاه درکسل
رتبه: ‎401-500
درکسل یک دانشگاه خصوصی در فیلادلفیا ، پنسیلوانیا است. این دانشگاه دارای 19800 دانشجو است. از 95 برنامه تحصیلات تکمیلی ارائه شده در دانشگاه درکسل ، 38 مورد بصورت آنلاین یا از طریق برنامه های آموزش از راه دور فارغ التحصیل می شوند. محبوب ترین برنامه های تحصیلات تکمیلی دانشگاه درکسل ثبت نام پرستاری (RN) ، پزشکی و کسب و کار است. 51٪ از دانشجویان تحصیلات تکمیلی آن ، دانشجویان فارغ التحصیل پاره وقت هستند. این دانشگاه در سال 1891 تاسیس شده است.
رشته تحصیلی:
هنر درمانی رشته ایست که شامل روشهای خلاقانه بیان از طریق رسانه هنر تجسمی است. هنر درمانی ، به عنوان یک حرفه هنری، در زمینه های هنر و روان درمانی سرچشمه می گیرد و ممکن است از نظر تعریف متفاوت باشد. هنر درمانی تحلیلی و روان درمانی هنری از شاخه های این رشته است.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: فیلادلفیا
طول دوره: 2 سال
مبلغ دقیق شهریه: 40,260 دلار
ددلاین: ترم: پاییز - شروع: September 1, 2021 - ددلاین ثبت نام: November 23, 2020
حداقل نمره تافل: 90
حداقل نمره آیلتس: 6.5
شرایط:
  • داشتن مدرک GMAT و GRE اختیاری است.
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت: ۰۲۱۴۳۰۰۰۰۲۱