x
قبل از هر اقدام برای مهاجرت، این ویدئوها رو ببین!
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در انگلیس

پذیرش تحصیلی لیسانس در دانشگاه ولورهمپتون انگلستان در رشته انیمیشن

دوره لیسانس انیمیشن به شما کمک می کند تا ایده های بصری را با صدا و زمان بندی ترکیب کنید تا یک تجربه دلپذیر برای مخاطبان خود ایجاد کنید.

کشور: انگلستان
دانشگاه:
دانشگاه ولورهمپتون
رتبه: ‎+1000
دانشگاه ولورهمپتون دانشگاهی دولتی در انگلستان است. در حال حاضر حدود 19000 دانشجو در این دانشگاه در حال تحصیل هستند. این دانشگاه دارای پردیس های متفاوتی است که بسیاری از رشته ها را در برمیگیرد. دانشگاه ولورهمپتون تمامی امکانات مورد نیاز دانشجو را دارد و برای تحصیل انتخاب مناسبی است.
رشته تحصیلی:
انیمیشن
انیمیشن شاخه‌ای از سینماست که تمامی عناصر سینما چون کارگردان، تصویربرداری، تدوین، صدا، موسیقی و ... در آن موجود می‌باشد و علاوه بر پارامترهای یاد شده از عوامل دیگری بهره می‌برد که آن را از سینمای زنده متمایز می‌سازد،‌عواملی چون تخیل، اغراق، ایجاز و... . این شاخه از سینما با قابلیت‌های فنی و ساختاری که در خود نهفته دارد، در دنیای امروز، مرزهای سینمای زنده را درنوردیده است و کمتر فیلمی را می‌توان سراغ گرفت که به نحوی از قابلیت‌های انیمیشن بهره نبرده باشد،‌آشنایی با طراحی،‌کامپیوتر و وجود ذهنی خلاق در سوژه‌های تخیلی و فانتزی از لازمه‌های هنری برای هنرجویان علاقمند برای تحصیل در این رشته می‌باشد.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: ولورهمپتون
طول دوره: 3 سال
مبلغ دقیق شهریه: 15,120 دلار
ددلاین: ترم: پاییز - شروع: September 21, 2021 - ددلاین ثبت نام: January 15, 2021
حداقل نمره تافل: 79
حداقل نمره آیلتس: 6
حداقل معدل: 16
شرایط:
  • گذراندن دوره آمادگی برای این دوره و ارائه مدرک آن
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت: ۰۲۱۴۳۰۰۰۰۲۱