x
قبل از هر اقدام برای مهاجرت، این ویدئوها رو ببین!
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در اتریش

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس دانشگاه اینسبورک اتریش در رشته میکروبیولوژی

تحقیقات و تدریس در انستیتوی میکروبیولوژی در دانشگاه اینسبروک بر روی باکتری ها و قارچ ها تمرکز دارد. به غیراز مبانی نظری سیستماتیکی ، فیزیولوژی ، زیست شناسی مولکولی و اکولوژی ، جنبه های کاربردی گرا (دارو ، محافظت از گیاهان ، فناوری محیط زیست ، بیوتکنولوژی ، زیست شناسی خاک) نیز انتقال داده خواهد شد. این برنامه تأکید زیادی بر تجربه عملی در آزمایشگاه ها دارد. همچنین آماده سازی برای برنامه دکترا نیز می باشد.

کشور: اتریش
دانشگاه:
دانشگاه اینسبورک
رتبه: ‎266
دانشگاه اینسبروک، نام یکی از دانشگاه‌های کشور اتریش است. این دانشگاه که دانشگاه اصلی و مرکزی ایالت تیرول اتریش است، در سال ۱۶۶۹ میلادی هم‌گاه با سال ۱۰۴۸ خورشیدی در شهر اینسبروک تأسیس گردیده است. دانشگاه اینسبروک بزرگترین مرکز علمی و پژوهشی در غرب اتریش محسوب می‌گردد و پس از دانشگاه وین و دانشگاه گراتس ، سومین دانشگاه بزرگ این کشور به شمار می‌رود. این دانشگاه که در علوم پایه یکی از دانشگاه‌های پیشرو در اروپای مرکزی است ، دارای دانشکده‌های مختلف در علوم پایه و علوم انسانی می‌باشد. گروه نجوم و اخترفیزیک این دانشگاه دارای شهرت جهانی است.
رشته تحصیلی:
میکروبیولوژی
میکروبیولوژی دانشی است که به شناخت انواع میکروارگانیسم‌ها یا جانداران بسیار ریز می پردازد. جاندارانی که در میکروبیولوژی بیشتر مورد بررسی قرار میگیرند باکتری‌ها، ویروسها، قارچها و تک سلولی‌ها می‌باشند. این علم به چگونگی استفاده بهینه از میکروارگانیسم ها و جلوگیری از ضرر و زیانی که می توانند به زندگی انسان، حیوان و گیاه وارد کنند، می پردازد. حوزه کاری یک میکروبیولوژیست بسیار متنوع است، از پزشکی و بهداشت گرفته تا کشاورزی و نفت. کار او در قسمت های مختلف مانند بخش های تحقیقاتی و یا بخش های نظارتی و کنترل کیفیت می باشد.
زبان دوره: آلمانی
منطقه: اینسبورک
طول دوره: 2 سال
ددلاین: ترم: زمستان - شروع: October 1, 2021 - ددلاین ثبت نام: September 1, 2021
حداقل تعداد واحدهای درسی: 120
شرایط:
  • B2 مدرک زبان آلمانی
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت: ۰۲۱۴۳۰۰۰۰۲۱