x
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت گوتو تی آر
مشاوره مهاجرت: 02143000021
بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی

پذیزش تحصیلی لیسانس در دانشگاه ملی استرالیا در رشته ی مدیریت بازرگانی

برای شروع یک کسب و کار جدید و موفق ، رهبری سازمان ، برنامه ریزی و مدیریت یک پروژه پیچیده چه چیزی ضروری است؟ رهبران چگونه می توانند در محیط کار جهانی مذاکره کنند ، درگیری را حل و فصل کنند و مدیریت کنند؟

این مدرک به این سؤالات پاسخ خواهد داد و از همه مهمتر ، به شما در پیشرفت مهارت برای انجام این کارها در دنیای واقعی کمک خواهد کرد.

رشته تحصیلی :
مدیریت کسب و کار
کسب مهارت مدیریت یک کسب و کار از نظارت تا اجرا، مباحث مالی و حسابداری، مدیریت پروژه و بازاریابی. با فراگیری مهارت های تصمیم گیری، سازماندهی امکانات و منابع و همسو سازی اهداف موسسه با اهداف اعضا، این رشته شما را برای رهبری یک موسسه از پایه آماده می کند.
زبان دوره : انگلیسی
حداقل مدرک تحصیلی مورد نیاز : دیپلم
حداقل نمره تافل : 80
حداقل نمره آیلتس : 6
حداقل تعداد واحدهای درسی : 144
مبلغ دقیق شهریه : 28,514 دلار
کشور : استرالیا
دانشگاه :
دانشگاه ملی استرالیا
رتبه: ‎+1000
دانشگاه ملی استرالیا (ANU) یک دانشگاه تحقیقاتی ملی است که در کانبرا ، پایتخت استرالیا واقع شده است. پردیس اصلی آن در آکتون ، علاوه بر چندین آکادمی و انستیتوی ملی ، شامل هفت دانشکده تدریس و تحقیق است. این دانشگاه در سال 1946 تأسیس و تنها دانشگاهی است كه توسط پارلمان استرالیا ایجاد شده است. در ابتدا یک دانشگاه تحقیقاتی مقطع کارشناسی ارشد ، ANU در سال 1960 هنگامی که کالج دانشگاه کانبرا را که در سال 1929 به عنوان پردیس دانشگاه ملبورن تأسیس شده بود ، تدریس در مقطع کارشناسی ارشد را آغاز کرد ، استخدام کرد. ANU ثبت نام 10.052 در مقطع کارشناسی و 10 هزار و 840 دانشجوی کارشناسی ارشد و 3753 نفر از کارمندان را استخدام می کند.
شرایط :
  • پذیرش این دانشگاه به صورت رقابتی می باشد.
طول دوره : 3 سال
ددلاین : ترم: بهار - شروع: February 24, 2021 - ددلاین ثبت نام: May 29, 2021

پیشنهادات مشابه