۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در استرالیا

پذیرش تحصیلی لیسانس در دانشگاه ملی استرالیا در رشته ی ژنتیک

شما خواهید آموخت که چگونه ژنها اطلاعات ارثی ما را دربرمیگیرند.
ژنتیک کلاسیک ، ژنتیک مولکولی ، ژنتیک جمعیت و بیوانفورماتیک را مطالعه می کنید
همچنین می توانید در زمینه هایی مانند ژنتیک گیاهی ، ژنتیک تکاملی یا پزشکی و سلامتی اطلاعات گسترده ای کسب کنید.

تحصیل در این دانشگاه به این معنی است که شما در معرض تحقیقات میدانی خواهید بود که در آزمایشگاههای تحقیقاتی فعال در دانشکده تحقیقات زیست شناسی و دانشکده تحقیقات پزشکی جان کورتین ، پژوهشگاه ملی تحقیقات پزشکی استرالیا انجام می شود.

کشور: استرالیا
دانشگاه:
دانشگاه ملی استرالیا
رتبه: ‎22
دانشگاه ملی استرالیا (ANU) یک دانشگاه تحقیقاتی ملی است که در کانبرا ، پایتخت استرالیا واقع شده است. پردیس اصلی آن در آکتون ، علاوه بر چندین آکادمی و انستیتوی ملی ، شامل هفت دانشکده تدریس و تحقیق است. این دانشگاه در سال 1946 تأسیس و تنها دانشگاهی است كه توسط پارلمان استرالیا ایجاد شده است. در ابتدا یک دانشگاه تحقیقاتی مقطع کارشناسی ارشد ، ANU در سال 1960 هنگامی که کالج دانشگاه کانبرا را که در سال 1929 به عنوان پردیس دانشگاه ملبورن تأسیس شده بود ، تدریس در مقطع کارشناسی ارشد را آغاز کرد ، استخدام کرد. ANU ثبت نام 10.052 در مقطع کارشناسی و 10 هزار و 840 دانشجوی کارشناسی ارشد و 3753 نفر از کارمندان را استخدام می کند.
رشته تحصیلی:
رشته ژنتیک
ژنتیک شاخه ای از پزشکی است که شامل تشخیص و مدیریت اختلالات ارثی است. و در مراقبت های پزشکی کاربرد دارد. به عنوان مثال مشاوره و درمان افراد مبتلا به اختلالات ژنتیکی بر عهده ی فارغ التحصیلان این رشته است. این رشته شامل زمینه های مختلفی از جمله: جراحی ، مشاورره و متخصصان تغذیه ، فعالیتهای آزمایشگاهی تشخیصی بالینی و تحقیقات در زمینه دلایل و ارث اختلالات ژنتیکی است. نمونه هایی از شرایطی که در محدوده ژنتیک قرار دارد شامل نقایص هنگام تولد و سوء هاضمه ، عقب ماندگی ذهنی ، اوتیسم ، اختلالات میتوکندری ، دیسپلازی اسکلتی ، اختلالات بافت همبند ، سرطان ، تراتوژن ها و تشخیص پیش از تولد است.
زبان دوره: انگلیسی
طول دوره: 3 سال
مبلغ دقیق شهریه: 45,864 دلار
ددلاین: ترم: زمستان - شروع: October 1, 2021 - ددلاین ثبت نام: December 25, 2021
حداقل نمره تافل: 100
حداقل نمره آیلتس: 7
حداقل تعداد واحدهای درسی: 24
شرایط:
  • نمره دیپلم بین المللی : 34