x
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت گوتو تی آر
مشاوره مهاجرت: 02143000021
بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در استرالیا

پذیرش تحصیلی لیسانس در دانشگاه گریفیث استرالیا در رشته ی علوم بهداشت دندانپزشکی

این مدرک اولین قدم در حرفه ی دندانپزشکی است.

شما در کنار دندانپزشکان  و متخصصان دندانپزشکی در کلینیک مدرن دندانپزشکی و آزمایشگاه های تخصصی، در مرکز بهداشت جدید گریفیت تحصیل و کار خواهید کرد.

رشته تحصیلی :
شامل مطالعه، تشخیص، پیشگیری و درمان بیماری های مربوط به دهان یا دندان می باشد و به ساختارها و بافتهای مجاور و مرتبط، به ویژه در ناحیه فک و صورت نیز می پردازد. دانشجویان رشته دندانپزشکی باید از دست هایی ماهر و توانمند برخوردار باشند، چون بسیاری از کارهای دندانپزشکی، از تراش دندان گرفته تا بازسازی دندان، نیاز به دست‌هایی هنرمند و توانا دارد تا بتوان به نحو احسن، کارهای ظریف دندانپزشکی را انجام داد.
زبان دوره : انگلیسی
حداقل مدرک تحصیلی مورد نیاز : دیپلم
حداقل نمره تافل : 92
حداقل نمره آیلتس : 7
مبلغ دقیق شهریه : 31,351 دلار
کشور : استرالیا
دانشگاه :
دانشگاه گریفیث
رتبه: ‎+1000
دانشگاه گریفیث، یک دانشگاه دولتی در ایالت کوئینزلند کشور استرالیا است. این دانشگاه دارای ۵ پردیس در نقاط مختلف ایالت کوئینزلند است. گریفیت بیش از 50،000 دانشجو دارد و مجموعه کاملی از مقاطع کارشناسی ، کارشناسی ارشد و پژوهشی را در زمینه های تجارت و دولت ، جرم شناسی و حقوق ، آموزش ، مهندسی و فناوری اطلاعات ، محیط زیست ، برنامه ریزی و معماری ، بهداشت ، علوم انسانی و زبان ها ارائه می دهد. ، موسیقی ، علم و هواپیمایی و هنرهای تجسمی و خلاق. این دانشگاه عضو IRU است.
شرایط :
  • میانگین معدل پیش دانشگاهی : 19
طول دوره : 3 سال
ددلاین : ترم: بهار - شروع: February 17, 2021 - ددلاین ثبت نام: July 20, 2021

پیشنهادات مشابه