۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در استرالیا

پذیرش تحصیلی لیسانس در دانشگاه گریفیث استرالیا در رشته ی علوم بهداشت

در این دانشگاه شما از طریق متخصصان مشهور بین المللی با تجربه و کارآزمایی در آزمایشگاهی با امکانات پیشرفته مطالعاتی در زمینه هایی مانند : ژنتیک ، آناتومی و فیزیولوژی ، شیمی و بیوشیمی ، تغذیه ، بیولوژی مولکولی و سلولی ، بیماری های واگیر ، بهداشت محیط و سم شناسی خواهید داشت.

لیسانس علوم بهداشت چهار رشته در زمینه های:  بهداشت محیط ، سم شناسی محیط زیست ، فناوری اطلاعات و ارتباطات و رسانه (از سال 2021) ارائه می دهد.
در رشته های بهداشت محیط و سموم شناسی محیط زیست با عوامل محیطی مانند تغییرات آب و هوایی ، آلودگی و ایمنی مواد غذایی که تأثیر منفی بر سلامتی هر جامعه دارند را می آموزید.
در بخش ارتباطات و رسانه ها شما در کنار روزنامه نگاری و آموزش رسانه ، به بررسی ارتباطات اخلاقی ، ارتباطات بهداشتی و علمی و مدیریت بحران و فاجعه می پردازید.

کشور: استرالیا
دانشگاه:
دانشگاه گریفیث
رتبه: ‎33
دانشگاه گریفیث، یک دانشگاه دولتی در ایالت کوئینزلند کشور استرالیا است. این دانشگاه دارای ۵ پردیس در نقاط مختلف ایالت کوئینزلند است. گریفیت بیش از 50،000 دانشجو دارد و مجموعه کاملی از مقاطع کارشناسی ، کارشناسی ارشد و پژوهشی را در زمینه های تجارت و دولت ، جرم شناسی و حقوق ، آموزش ، مهندسی و فناوری اطلاعات ، محیط زیست ، برنامه ریزی و معماری ، بهداشت ، علوم انسانی و زبان ها ارائه می دهد. ، موسیقی ، علم و هواپیمایی و هنرهای تجسمی و خلاق. این دانشگاه عضو IRU است.
رشته تحصیلی:
رشته علوم بهداشت
رشته علوم بهداشتي در تغذيه شاخه‌اي از علوم پزشكي و آميخته‌اي از علوم زيستي، بهداشتي و تغذيه است كه بر پايه علم تغذيه و باتوجه به عوامل فيزيكي، فرهنگي و اجتماعي اقتصادي در راستاي ارتقاء سلامت جامعه گام بر مي‌دارد. يكي از شرايط حفظ و ارتقاء سلامت فرد و جامعه دريافت غذاي سالم و كافي است. غذا نه تنها بايد نيازهاي فيزيولوژيك را برآورده سازد، بلكه بايد با شرايط و وضعيت اقتصادي، اجتماعي و فرهنگي جامعه نيز هماهنگي داشته باشد. مسئوليت اساسي دانش آموخته علوم بهداشتي در تغذيه اين است كه با در نظر گرفتن نيازها و امكانات جامعه و با حفظ ارزشهاي انساني و اجتماعي در جهت تأمين و ارتقاء سلامت جامعه گام بردارد.
زبان دوره: انگلیسی
طول دوره: 3 سال
مبلغ دقیق شهریه: 19,254 دلار
ددلاین: ترم: بهار - شروع: February 17, 2021 - ددلاین ثبت نام: July 20, 2021
حداقل نمره تافل: 79
حداقل نمره آیلتس: 6.5
شرایط:
  • میانگین معدل 10 پیش دانشگاهی
  • میانگین معدل 18 دیپلم