۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در استرالیا

پذیرش تحصیلی لیسانس در دانشگاه مک کواری استرالیا در رشته ی هنر

فارغ التحصیلان هنر بسیار مورد توجه کارفرمایان قرار می گیرند زیرا توانایی قوی در تجزیه و تحلیل ، خلاقیت ، تحقیق ، تفکر انتقادی ، آگاهی بین فرهنگی و ارتباطی را دارند.

کشور: استرالیا
دانشگاه:
دانشگاه مک‌کواری
رتبه: ‎237
دانشگاه مک‌کواری، یک دانشگاه دولتی در استرالیا است که در سیدنی و در حومه پارک مک‌کواری، ایالت نیو سات ولز در استرالیا قرار دارد. این دانشگاه در سال ۱۹۶۴ تأسیس شد و سومین دانشگاه در منطقه شهری سیدنی بود که تأسیس شد. دانشگاه مَک‌کواری دارای ۵ دانشکده و همچنین بیمارستان و دانشکده مدیریت مَک‌کواری است که در محوطه اصلی دانشگاه در حومه سیدنی واقع شده‌است. این دانشگاه برای اولین‌بار در استرالیا به‌طور کامل سیستم مدرک خود را با فرایند بولونیا تطبیق داده‌است. طبق رتبه‌بندی QS در سال ۲۰۱۹، دانشگاه مَک‌کواری، در میان ۲۵۰ دانشگاه برتر جهان قرار دارد و ۱۴اُمین دانشگاه برتر استرالیا است. طبق رتبه‌بندی رتبه‌بندی دانشگاه‌های جهان در سال ۲۰۱۸، دانشگاه مَک‌کواری، در میان ۳۰۰ دانشگاه برتر جهان قرار دارد و رتبه۱۲اُمین دانشگاه برتر استرالیا را دارد. این دانشگاه در حال حاضر دارای پنج دانشکده است: دانشکده هنر دانشکده کسب و کار و اقتصاد دانشکده علوم انسانی دانشکده پزشکی و علوم بهداشت دانشکده علوم و مهندسی
رشته تحصیلی:
رشته هنر
در تعریف بسیار ساده و پایه‌ای، هنر بیانی مستند از جانب موجودی درک‌کننده و ذی‌شعور از طریق یا روی یک محیط واسط در دسترس است که هرکسی می‌تواند آن را ببیند، بشنود یا تجربه‌اش کند. اما خود فعل تولید یک بیان می‌تواند به هنری معین یا هنر در معنای عام آن، اشاره داشته باشد. هنر فعالیتی جهانی است که دربردارنده طیف وسیعی از رشته‌ها و عبارت‌هایی است که وضع شده‌اند تا شکل‌های مختلفش را توصیف کنند. نمونه‌های از این اصطلاحات عبارتند از: هنرهای زیبا، علوم مقدماتی،هنرهای تجسمی، هنرهای تزئینی، هنرهای کاربردی، طراحی، صنعت‌گری و هنرهای نمایشی.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: نورث راید
طول دوره: 3 سال
هزینه ورودی: 64 دلار
مبلغ دقیق شهریه: 20,956 دلار
ددلاین: ترم: بهار - شروع: February 22, 2021 - ددلاین ثبت نام: July 26, 2021
حداقل نمره تافل: 79
حداقل نمره آیلتس: 6.5
حداقل تعداد واحدهای درسی: 80