x
قبل از هر اقدام برای مهاجرت، این ویدئوها رو ببین!
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در استرالیا

پذیرش تحصیلی کارشناسی در دانشگاه Melbourne استرالیا در رشته کارآفرینی

تحصیل در زمینه کار آفرینی به شما یک مجموعه ابزار برای طراحی ، راه اندازی و اداره مشاغل همچنین مقیاس شروع کار خود میدهد و دانشگاه ملبورن شما را برای راه اندازی ایده خود حمایت و راهنمایی میکند.

کشور: استرالیا
دانشگاه:
دانشگاه ملبورن
رتبه: ‎39
دانشگاه ملبورن یکی از دانشگاه‌های عمومی (سراسری) کشور استرالیا است که در شهر ملبورن، ایالت ویکتوریا قرار دارد. این دانشگاه در سال ۱۸۵۳ پایه‌گذاری شده است و دومین دانشگاه قدیمی استرالیا است. بعضی از مراکز رتبه‌بندی مراکز آکادمیک، این دانشگاه را بهترین دانشگاه موجود در این کشور معرفی کردند. همچنین چهار نخست‌وزیر استرالیا و پنج فرماندار این کشور از این دانشگاه فارغ‌التحصیل شده‌اند. طبق آخرین آمار، دانشگاه ملبورن دارای ۳۸٫۲۸۱ نفر دانشجو و ۳٫۵۸۶ کادر آکادمیک است. این دانشگاه از چندین دانشکده تشکیل شده است که عبارتند از: دانشکده معماری، ساختمان سازی دانشکده هنر دانشکده کسب و کار و اقتصاد دانشکده آموزش ملبورن دانشکده مهندسی ملبورن دانشکده حقوق ملبورن دانشکده پزشکی، دندانپزشکی و علوم بهداشت دانشکده علوم دانشکده دامپزشکی و علوم کشاورزی دانشکده هنرهای زیبا و موسیقی دانشگاه ملبورن در رتبه بندی دانشگاه های جهان در سال ۲۰۱۹ بر اساس رتبه بندی موسسه تایمز در رتبه ۳۲ جهان و اول استرالیا قرار گرفت که در سال هال ۲۰۱۷ و ۲۰۱۸ نیز همین رتبه را کسب کرده بود.
رشته تحصیلی:
کارآفرینی و نوآوری
به عنوان زیر رشته ای از طراحی محصول (Product Design) و رویکردی جدید که سعی در بهبود مشاغل با توجه به نوآوری های روزافزون در انواع کسب و کارهای کوچک، بزرگ و حتی بین المللی دارد. دانشجویان این رشته با فراگرفتن نحوه طراحی، مدیریت و گسترش دادن کسب و کارهای نوپا می توانند برای فعالیت در بازارکار آماده شوند.
منطقه: ملبورن
طول دوره: 4 سال
مبلغ دقیق شهریه: 44,512 دلار
ددلاین: ترم: زمستان - شروع: February 1, 2021 - ددلاین ثبت نام: November 30, 2020
حداقل نمره آیلتس: 7
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت: ۰۲۱۴۳۰۰۰۰۲۱