x
قبل از هر اقدام برای مهاجرت، این ویدئوها رو ببین!
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در استرالیا

پذیرش تحصیلی، کارشناسی در دانشگاه Melbourne University در استرالیا برای موسیقی شناسی

شما با اساتیدمعروف موسیقی جهان درباره ی سبک ها متنوع ، سنت ها از نظر فلسفی، تاریخی و فرهنگی آموزش خواهید دید. همچنین تجربه اجرا و یاخت موسیقی هم خواهید داشت .

کشور: استرالیا
دانشگاه:
دانشگاه ملبورن
رتبه: ‎39
دانشگاه ملبورن یکی از دانشگاه‌های عمومی (سراسری) کشور استرالیا است که در شهر ملبورن، ایالت ویکتوریا قرار دارد. این دانشگاه در سال ۱۸۵۳ پایه‌گذاری شده است و دومین دانشگاه قدیمی استرالیا است. بعضی از مراکز رتبه‌بندی مراکز آکادمیک، این دانشگاه را بهترین دانشگاه موجود در این کشور معرفی کردند. همچنین چهار نخست‌وزیر استرالیا و پنج فرماندار این کشور از این دانشگاه فارغ‌التحصیل شده‌اند. طبق آخرین آمار، دانشگاه ملبورن دارای ۳۸٫۲۸۱ نفر دانشجو و ۳٫۵۸۶ کادر آکادمیک است. این دانشگاه از چندین دانشکده تشکیل شده است که عبارتند از: دانشکده معماری، ساختمان سازی دانشکده هنر دانشکده کسب و کار و اقتصاد دانشکده آموزش ملبورن دانشکده مهندسی ملبورن دانشکده حقوق ملبورن دانشکده پزشکی، دندانپزشکی و علوم بهداشت دانشکده علوم دانشکده دامپزشکی و علوم کشاورزی دانشکده هنرهای زیبا و موسیقی دانشگاه ملبورن در رتبه بندی دانشگاه های جهان در سال ۲۰۱۹ بر اساس رتبه بندی موسسه تایمز در رتبه ۳۲ جهان و اول استرالیا قرار گرفت که در سال هال ۲۰۱۷ و ۲۰۱۸ نیز همین رتبه را کسب کرده بود.
رشته تحصیلی:
موزیکولوژی یا موسیقی‌شناسی شاخه‌ای از دانش موسیقی است که در آن به مطالعهٔ منطقی، استدلالی، و علمی مباحث موسیقی پرداخته می‌شود. در علم موسیقی‌شناسی کلیهٔ مطالعات و تحقیقات از طریق روش‌های نظام‌مند (سیستماتیک) به‌صورت مشاهدات علمی و آزمایشگاهی صورت می‌گیرد و از نتایج آن، مجموعه‌ای از واقعیت‌های علمی استخراج می‌شود.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: ملبورن
طول دوره: 4
مبلغ دقیق شهریه: 30,112 دلار
ددلاین: ترم: زمستان - شروع: February 1, 2021 - ددلاین ثبت نام: November 30, 2020
حداقل نمره آیلتس: 7
شرایط:
  • داشتن نامه پیشنهادی
  • هزینه اپلای 100 دلار میباشد
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت: ۰۲۱۴۳۰۰۰۰۲۱