۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در استرالیا

پذیرش تحصیلی لیسانس در دانشگاه موناش استرالیا در رشته ی هنر

شما می توانید تقریباً از 40 حوزه مختلف تحصیلی ، از جمله زبان ها ، مطالعات اجتماعی ، ارتباطات ، سیاست ، حقوق بشر و روابط بین الملل را انتخاب کنید.

کشور: استرالیا
دانشگاه:
رتبه: ‎64
دانشگاه مانش یا موناش، یک دانشگاه تحقیقاتی عمومی در ملبورن استرالیا بوده که در سال ۱۹۵۸ میلادی تأسیس شده و دومین دانشگاه قدیمی ایالت ویکتوریا می‌باشد. این مرکز علمی علاوه بر عضویت در گروه ۸ (دانشگاه‌های مطرح استرالیا)، از اعضای انجمن مؤسسات آموزش عالی جنوب شرق آسیا می‌باشد و بیشترین تعداد متقاضی آموزش را در ایالت ویکتوریا به خود اختصاص داده‌است. موناش خانه امکانات پژوهشی بزرگی از جمله سینکروترون استرالیا و مرکز سلول‌های بنیادی استرالیا می‌باشد. این دانشگاه دارای مراکز متعددی بوده که شامل ۵ مرکز در ایالت ویکتوریا (کلایتون، کالفیلد، برویک، پنینسولا، پارکویل) و مراکزی در مالزی، ایتالیا، هند، چین و آفریقای جنوبی می‌باشد.
رشته تحصیلی:
رشته هنر
در تعریف بسیار ساده و پایه‌ای، هنر بیانی مستند از جانب موجودی درک‌کننده و ذی‌شعور از طریق یا روی یک محیط واسط در دسترس است که هرکسی می‌تواند آن را ببیند، بشنود یا تجربه‌اش کند. اما خود فعل تولید یک بیان می‌تواند به هنری معین یا هنر در معنای عام آن، اشاره داشته باشد. هنر فعالیتی جهانی است که دربردارنده طیف وسیعی از رشته‌ها و عبارت‌هایی است که وضع شده‌اند تا شکل‌های مختلفش را توصیف کنند. نمونه‌های از این اصطلاحات عبارتند از: هنرهای زیبا، علوم مقدماتی،هنرهای تجسمی، هنرهای تزئینی، هنرهای کاربردی، طراحی، صنعت‌گری و هنرهای نمایشی.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: کلیتون
طول دوره: 3 سال
هزینه ورودی: 64 دلار
مبلغ دقیق شهریه: 20,935 دلار
ددلاین: ترم: بهار - شروع: February 22, 2021 - ددلاین ثبت نام: July 25, 2021
حداقل نمره تافل: 79
حداقل نمره آیلتس: 6.5
حداقل تعداد واحدهای درسی: 144