۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در استرالیا

پذیرش تحصیلی لیسانس در موسسه سلطنتی فناوری ملبورن استرالیا در رشته ی عدالت کیفری

شما با نهادها و مفاهیم کلیدی در عدالت کیفری ، از جمله پلیس و کاربردهای فناوری در جرم ، نظریه های جرم و تحقیقات جرم آشنا خواهید شد.

کشور: استرالیا
دانشگاه:
مؤسسه سلطنتی فناوری ملبورن
رتبه: ‎+1000
مؤسسه سلطنتی فناوری ملبورن، یک دانشگاه دولتی در استرالیا است که در شهر ملبورن، ایالت ویکتوریا قرار دارد. این دانشگاه، بزرگترین ارائه‌دهنده آموزش دانشگاهی در استرالیا با حدود ۸۳٬۰۰۰ دانشجو است. درآمد سالیانه دانشگاه در سال ۲۰۱۵ نزدیک به ۱٫۱۶۳ میلیارد دلار بوده‌است که یکی از ثروتمندترین دانشگاه‌های استرالیا محسوب می‌شود. طبق رتبه‌بندی QS در سال ۲۰۱۸، دانشگاه RMIT، در میان ۲۵۰ دانشگاه برتر جهان قرار دارد و ۱۳اُمین دانشگاه برتر استرالیا است. طبق رتبه‌بندی QS در سال ۲۰۱۶، دانشگاه RMIT، دانشگاه ۵ ستاره ارزیابی شده‌است. طبق همین رتبه‌بندی، ۱۶مین دانشگاه در زمینه هنر و طراحی است که به عنوان بهترین دانشگاه در زمینه هنر و طراحی در استرالیا و نیمکره جنوبی شناخته می‌شود و رتبه ۱۶اُم را در میان ۵۰ دانشگاه برتر دنیا که زیر ۵۰ سال قدمت دارند را کسب کرده‌است.
رشته تحصیلی:
رشته عدالت کیفری
عدالت کیفری، اجرای عدالت در مورد کسانی است که مرتکب امری جنایی شده‌اند. نظام تحقق عدالت کیفری سازمان یا آژانسی حکومتی است که در پی شناسایی و دستگیری افراد متخلف از قانون با هدف تنبیه آنان است. اهداف شامل توانبخشی به مجرمان، جلوگیری از جنایات دیگر و حمایت اخلاقی از قربانیان است. سازمان‌های نخستین برای نیل به عدالت کیفری شامل پلیس، دادستان و وکیل مدافع، دادگاه و در نهایت زندان است.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: ملبورن
طول دوره: 3 سال
هزینه خدمات اضافی: 308 دلار
مبلغ دقیق شهریه: 17,864 دلار
هزینه‌های ماهیانه زندگی: 1,925 دلار
ددلاین: ترم: بهار - شروع: February 8, 2021 - ددلاین ثبت نام: July 7, 2021
حداقل نمره تافل: 79
حداقل نمره آیلتس: 6.5
حداقل تعداد واحدهای درسی: 24