۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در استرالیا

پذیرش تحصیلی لیسانس در دانشگاه کراس جنوبی استرالیا در رشته ی دانش بومی

اگر به مطالعه در حوزه ی اشتراک قدیمی ترین فرهنگ های زنده دنیا علاقه دارید ، لیسانس دانش بومی توانایی های نظری و عملی قوی را در مناطقی مانند پروتکل های فرهنگی و روش های بومی شناخت و یادگیری به شما می آموزد.

کشور: استرالیا
دانشگاه:
دانشگاه کراس جنوبی
رتبه: ‎+1000
دانشگاه کراس جنوبی، یک دانشگاه دولتی است که در سال 1970 تاسیس شده است. دانشکده های این دانشگاه در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد عبارتند از: 1.دانشکده هنر و علوم اجتماعی 2.دانشکده آموزش 3.دانشکده محیط زیست ، علوم و مهندسی 4.دانشکده بهداشت و علوم انسانی 5.دانشکده تجارت و گردشگری 6.دانشکده حقوق و عدالت این دانشگاه در بین دانشگاه های دولتی استرالیا رتبه ی سوم و در جهان دارای رتبه 35 است.
رشته تحصیلی:
رشته دانش بومی
دانش سنتی ، دانش بومی و دانش محلی بطور کلی به سیستمهای دانش تعبیه شده در سنتهای فرهنگی جوامع منطقه ای ، بومی یا محلی اشاره دارد. دانش بومی شامل انواع دانش در مورد فن آوری های سنتی معاش (به عنوان مثال ابزارها و تکنیک های شکار یا کشاورزی) ، مامایی ، اتنوبوتانی و دانش زیست محیطی ، طب سنتی ، پیمایش آسمانی ، نژادشناسی ، اقلیم و غیره است. این نوع دانشها که برای زندگی و بقا بسیار مهم هستند ، عموماً مبتنی بر مشاهدات تجربی و تعامل با محیط است.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: لیسمور
طول دوره: 3 سال
مبلغ دقیق شهریه: 17,161 دلار
ددلاین: ترم: بهار - شروع: February 25, 2021 - ددلاین ثبت نام: July 5, 2021
حداقل نمره تافل: 79
حداقل نمره آیلتس: 6
حداقل تعداد واحدهای درسی: 24