x
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت گوتو تی آر
مشاوره مهاجرت: 02143000021
بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی

پذیرش تحصیلی لیسانس در دانشگاه کراس جنوبی استرالیا در رشته ی دانش بومی

اگر به مطالعه در حوزه ی اشتراک قدیمی ترین فرهنگ های زنده دنیا علاقه دارید ، لیسانس دانش بومی توانایی های نظری و عملی قوی را در مناطقی مانند پروتکل های فرهنگی و روش های بومی شناخت و یادگیری به شما می آموزد.

رشته تحصیلی :
دانش بومی
دانش سنتی ، دانش بومی و دانش محلی بطور کلی به سیستمهای دانش تعبیه شده در سنتهای فرهنگی جوامع منطقه ای ، بومی یا محلی اشاره دارد. دانش بومی شامل انواع دانش در مورد فن آوری های سنتی معاش (به عنوان مثال ابزارها و تکنیک های شکار یا کشاورزی) ، مامایی ، اتنوبوتانی و دانش زیست محیطی ، طب سنتی ، پیمایش آسمانی ، نژادشناسی ، اقلیم و غیره است. این نوع دانشها که برای زندگی و بقا بسیار مهم هستند ، عموماً مبتنی بر مشاهدات تجربی و تعامل با محیط است.
زبان دوره : انگلیسی
منطقه : لیسمور
حداقل مدرک تحصیلی مورد نیاز : دیپلم
حداقل نمره تافل : 79
حداقل نمره آیلتس : 6
حداقل تعداد واحدهای درسی : 24
مبلغ دقیق شهریه : 17,161 دلار
کشور : استرالیا
دانشگاه :
دانشگاه کراس جنوبی
رتبه: ‎+1000
دانشگاه کراس جنوبی، یک دانشگاه دولتی است که در سال 1970 تاسیس شده است. دانشکده های این دانشگاه در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد عبارتند از: 1.دانشکده هنر و علوم اجتماعی 2.دانشکده آموزش 3.دانشکده محیط زیست ، علوم و مهندسی 4.دانشکده بهداشت و علوم انسانی 5.دانشکده تجارت و گردشگری 6.دانشکده حقوق و عدالت این دانشگاه در بین دانشگاه های دولتی استرالیا رتبه ی سوم و در جهان دارای رتبه 35 است.
طول دوره : 3 سال
ددلاین : ترم: بهار - شروع: February 25, 2021 - ددلاین ثبت نام: July 5, 2021

پیشنهادات مشابه