۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در استرالیا

پذیرش تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه تاسمانی استرالیا در رشته علوم دارویی

  • دوره علوم دارویی در دانشگاه تاسمانی به منظور تجهیز دانشجویان فارغ التحصیل به دانش و مهارت های اساسی برای افزایش فرصت های شغلی در صنایع دارویی یا بیوتکنولوژی ، تحقیقات دارویی دانشگاهی یا سازمان های نظارتی دارویی طراحی شده است.
    از دانشجویان انتظار می رود حداقل دارای مدرک لیسانس علمی باشند
  • در مواردی که مدرک کارشناسی اخیراً اخذ شده باشد ، برای ورود به برنامه کارشناسی ارشد علوم دارویی حداقل نمره متوسط 60٪ کسب شده در 2 سال آخر تحصیل مورد نیاز است.
  • متقاضیان زیر میانگین اعتبار براساس ترکیبی از سوابق تحصیلی و تجربه مربوطه پس از فارغ التحصیلی در نظر گرفته می شوند.
کشور: استرالیا
دانشگاه:
دانشگاه تاسمانی
رتبه: ‎316
دانشگاه تاسمانی یک دانشگاه تحقیقاتی عمومی است که در درجه اول در تاسمانی ، استرالیا واقع شده است. این دانشگاه چهارمین دانشگاه قدیمی استرالیا است که در سال 1890 تاسیس شده است. کالج کریست ، یکی از کالج های مسکونی دانشگاه ، در سال 1846 تاسیس شد و قدیمی ترین موسسه عالی در کشور است
رشته تحصیلی:
رشته علوم دارویی
علوم دارویی با چهار شاخه اصلی به چندین تخصص خاص تقسیم می شوند: فارماکولوژی: بررسی اثرات بیوشیمیایی و فیزیولوژیکی داروها بر روی انسان. فارماکودینامیک: بررسی اثرات متقابل سلولی و مولکولی داروها با گیرنده های آنها. فارماکوکینتیک: مطالعه عواملی که غلظت دارو را در نقاط مختلف بدن کنترل می کنند. سم شناسی دارویی: بررسی اثرات مضر یا سمی داروها فارماکوژنومیک: مطالعه وراثت الگوهای مشخصه تعامل بین داروها و ارگانیسم ها. شیمی دارویی: مطالعه طراحی دارو برای بهینه سازی فارماکوکینتیک و فارماکودینامیک و سنتز مولکولهای دارویی جدید. داروسازی: مطالعه و طراحی فرمولاسیون دارو برای تحویل بهینه ، ثبات ، فارماکوکینتیک و پذیرش بیمار. فارماکوگنوزی: مطالعه داروهای حاصل از منابع طبیعی.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: هوبارت
طول دوره: 2 سال
مبلغ دقیق شهریه: 25,620 دلار
ددلاین: ترم: تابستان - شروع: July 1, 2022 - ددلاین ثبت نام: February 1, 2022
حداقل نمره تافل: 88
حداقل نمره آیلتس: 6.5