۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در استرالیا

بورسیه تحصیلی لیسانس و فوق لیسانس در دانشگاه نیو ساوث ولز در همه ی رشته ها

دانشگاه نیوساوث ولز طیف گسترده ای از بورس های تحصیلی را برای حمایت از دانشجویان بین المللی در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد ارائه می دهد. 

کشور: استرالیا
دانشگاه:
دانشگاه نیو ساوت ولز
رتبه: ‎43
دانشگاه نیو ساوت ولز یک دانشگاه تحقیقاتی عمومی در استرالیا، واقع در نیو ساوت ولز، حومه کنزینگتون در شهر سیدنی است که در سال ۱۹۴۹ تأسیس شده‌است. این مرکز علمی علاوه بر عضویت در گروه ۸ (دانشگاه‌های مطرح استرالیا)، دارای ۸ دانشکده بوده و به ارائه رشته‌های تحصیلی مختلف در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا می‌پردازد. در بین رشته‌های تحصیلی این دانشگاه، مهندسی و فناوری، بازرگانی و اقتصاد، و حقوق از اعتبار بالاتری برخوردار هستند. این دانشگاه بیشترین میلیونرها را به استرالیا معرفی نموده و بیشتر سمت‌های مدیرت اجرایی در شرکت‌های استرالیایی در اختیار فارغ التحصیلان این مرکز علمی می‌باشد. دانشگاه دارای نه دانشکده است: دانشکده هنر و طراحی دانشکده هنر و علوم اجتماعی دانشکده محیط زیست دانشکده کسب و کار دانشکده مهندسی دانشکده حقوق دانشکده پزشکی دانشکده علوم مؤسسه ADFA
طول دوره: 1 سال
مقدار فاند: 5,000 دلار
ددلاین: ترم: پاییز - شروع: September 1, 2021 - ددلاین ثبت نام: July 31, 2021
شرایط:
  • نامه پذیرش کارشناسی یا کارشناسی ارشد (بدون قید و شرط)
  • نامه پذیرش مشروط در زبان انگلیسی .دانشجویان باید در انستیتوی زبانهای UNSW ثبت نام کرده و قبل از شروع مطالعات ، برنامه را با موفقیت تکمیل کنند.
  • تحصیل تمام وقت به عنوان دانشجوی بین المللی