x
قبل از هر اقدام برای مهاجرت، این ویدئوها رو ببین!
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در استرالیا

پذیرش تحصیلی – لیسانس – دانشگاه university of western Australia – استرالیا-در رشته فیزیولوژی

افرادی که علاقه مند به گذراندن فیزیولوژی در خارج از کشور و گرفتن اقامت استرالیا می باشند میتوانند در این پیشنهاد تحصیلی شرکت کنند در این دوره مطالبی همچون نحوه کارکرد بدن انسان و سایر موضوعات مرتبط با فیزیولوژی و ویژگی های را پوشش میدهد. همچنین شما میتوانید به راحتی پیشنهاد کار در استرالیا با حقوق بالا داشته باشید.

کشور: استرالیا
دانشگاه:
دانشگاه وسترن
رتبه: ‎211
دانشگاه دولتی منطقه اونتاریو در سال ۱۸۷۸ با نام وسترن آنتاریو تاسیس شد و در سال ۲۰۱۲ به نام کوتاه شده وسترن تغییر نام داد. حدود 24,000 دانشجو در ۱۲ دانشکده این دانشگاه، در مقاطع لیسانس، فوق لیسانس و دکترا در حال تحصیل هستند. از امکانات این دانشگاه می توان به کتابخانه های آن که در 6 ساختمان فعالیت دارند و حدود 2.5 میلیون نسخه کتاب، علاوه بر کتاب ها و مقالات الکترونیک در آن وجود دارد، اشاره کرد. در هر سال تحصیلی حدود 4000 دانشجو بین المللی از کشور های مختلف در این دانشگاه پذیرفته می شوند.
رشته تحصیلی:
فیزیولوژی
فیزیولوژی به معنی از مطالعه علمی عملکردها و مکانزیم های یک سیستم زنده است. این رشته که از شاخه های زیست شناسی می باشد، در این امر متمرکز است که چگونه ارگانیسم ها، سلول های بدن، مولکول های زیستی در یک سیستم زنده علمکرد های شیمیایی و فیزیکی را انجام می دهند. این رشته تحصیلی با توجه به طبقه بندی ارگانیسم ها می تواند شامل دسته بندی های فیزیولوژی پزشکی، فیزیولوژی حیوانات، فیزیولوژی گیاهان، فیزیولوژی سلول، فیزیولوژی ورزش و فیزیولوژی مقایسه، باشد.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: آلبانی
طول دوره: سه سال
مبلغ دقیق شهریه: 27,502 دلار
ددلاین: ترم: زمستان - شروع: February 1, 2021 - ددلاین ثبت نام: January 31, 2021
حداقل نمره تافل: 82
حداقل نمره آیلتس: 6.5
شرایط:
  • دانشجویان ایرانی با ویزای کشوردانشجویی انگلستان را داشته باشند و work permit را دریافت کنند و حتما تا قبل از یک تاریخ مشخص شغل پاره وقت پیدا کنند.
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت: ۰۲۱۴۳۰۰۰۰۲۱