x
اگر اولین بار هست که از سایت GO2TR دیدن می‌کنین، حتما از این صفحه شروع کنین!
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در استرالیا

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در دانشگاه کانبرای استرالیا در رشته ی فناوری اطلاعات

در این دوره یاد می گیرید که چگونه موضوعات پیچیده فناوری اطلاعات و ارتباطات ، از جمله روش تحقیق علوم اطلاعات ، فناوری و مدیریت مهندسی را بفهمید.

پس از فارغ التحصیلی ، شما اعتماد به نفس و شایستگی لازم را برای دنبال کردن پیشرفت شغلی در زمینه IT دارید یا حتی می توانید تحصیلات تکمیلی را در قالب دکتری ادامه دهید.

این دوره فرصتی برای تخصص در هوش مصنوعی و یادگیری ماشین ، رایانش ابری ، امنیت سایبری ، علوم داده ، اینترنت و روباتیک ، فن آوری های شبکه یا مدیریت پروژه را فراهم می کند.

کشور: استرالیا
دانشگاه:
دانشگاه کانبرا
رتبه: ‎456
دانشگاه کانبرا، یک دانشگاه دولتی ست که در منطقه Bruce قرار دارد. این دانشگاه در سال 1967 تاسیس شده است. این دانشگاه دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد را در 5 دانشکده ارائه می دهد: 1.بهداشت 2.هنر و طراحی 3.تجارت 4.دولت و قانون 5.آموزش و علم و تکنولوژی بیش از 70000 دانشجو از سال 1970 تاکنون، از این دانشگاه فارغ التحصیل شده اند. کتابخانه این دانشگاه در ساختمان شماره 8 واقع شده و دارای 4 طبقه است و طیف وسیعی از منابع و کتب را در اختیار دانشجویان قرار می دهد. مراکز تفریحی و ورزشی اعم از : فروشگاه، استخر، باشگاه ورزشی، کافه، آرایشگاه و ... در محوطه دانشگاه در دسترس دانشجویان است. این دانشگاه جزء 40 دانشگاه برتر جهان در سال 2019 محسوب می شود.
رشته تحصیلی:
جارت الکترونیکی به عنوان یکی از مباحث مهم «فناوری اطلاعات و ارتباطات» مورد تأکید کارشناسان بوده و با سرعت در حال جایگزین شدن تجارت سنتی است و بسیاری از کشورها بهره‌مندی از آن را سرلوحه استراتژیهای بازرگانی خود قرار داده‌اند. (خرید و فروش و تبادل هر گونه کالا، خدمات یا اطلاعات از طریق شبکه‌های رایانه‌ای یا انجام مبادلات تجاری در یک قالب الکترونیکی)، از تعاریفی است که برای تجارت الکترونیکی بیان شده‌است. در کل نظام داد و ستد الکترونیکی اولین مشخصه آن سرعت، دقت، صحت، کنترل آمار و ارقام و استفاده صحیح از فرمهای استاندارد مربوطه بسیار حائز اهمیت می‌باشد و برای تصحیح اشتباهات ثبتی فرصت کوتاه است. با این وجود کارشناسان معتقدند که به صرف وجود برخی خطرات نمی‌توان از کارایی بالا و دستاوردهای مهم اقتصادی تجارت الکترونیکی چشم پوشید و استفاده از آن را برای سود بردن از گردونه تجارت جهانی الزامی می‌دانند و معتقدند استفاده از این فناوری جدید نیازمند {ایجاد بسترهای فکری و فرهنگی }برای پذیرش آن از طرف جامعه، رفع موانع حقوقی و قانونی و تأمین پیش نیازهای سخت‌افزاری و نرم‌افزاری است.
زبان دوره: انگلیسی
طول دوره: 3 سال
مبلغ دقیق شهریه: 20,283 دلار
ددلاین: ترم: بهار - شروع: February 2, 2021 - ددلاین ثبت نام: May 2, 2021
حداقل نمره آیلتس: 6
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت: ۰۲۱۴۳۰۰۰۰۲۱