x
قبل از هر اقدام برای مهاجرت، این ویدئوها رو ببین!
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در استرالیا

پذیرش تحصیلی ، کارشناسی در دانشگاه Melbourne University آسترالیا در رشته مهندسی انرژی

شما توسط استادان شناخته شده جهانی در زمینه انرژی حرارتی ، تجدید پذیر و هسته ای راهنمایی خواهید شد و مهارت های تجزیه و تحلیل سیستمهای انرژی از نقطه فنی و تجاری خواهید آموخت.

کشور: استرالیا
دانشگاه:
دانشگاه ملبورن
رتبه: ‎39
دانشگاه ملبورن یکی از دانشگاه‌های عمومی (سراسری) کشور استرالیا است که در شهر ملبورن، ایالت ویکتوریا قرار دارد. این دانشگاه در سال ۱۸۵۳ پایه‌گذاری شده است و دومین دانشگاه قدیمی استرالیا است. بعضی از مراکز رتبه‌بندی مراکز آکادمیک، این دانشگاه را بهترین دانشگاه موجود در این کشور معرفی کردند. همچنین چهار نخست‌وزیر استرالیا و پنج فرماندار این کشور از این دانشگاه فارغ‌التحصیل شده‌اند. طبق آخرین آمار، دانشگاه ملبورن دارای ۳۸٫۲۸۱ نفر دانشجو و ۳٫۵۸۶ کادر آکادمیک است. این دانشگاه از چندین دانشکده تشکیل شده است که عبارتند از: دانشکده معماری، ساختمان سازی دانشکده هنر دانشکده کسب و کار و اقتصاد دانشکده آموزش ملبورن دانشکده مهندسی ملبورن دانشکده حقوق ملبورن دانشکده پزشکی، دندانپزشکی و علوم بهداشت دانشکده علوم دانشکده دامپزشکی و علوم کشاورزی دانشکده هنرهای زیبا و موسیقی دانشگاه ملبورن در رتبه بندی دانشگاه های جهان در سال ۲۰۱۹ بر اساس رتبه بندی موسسه تایمز در رتبه ۳۲ جهان و اول استرالیا قرار گرفت که در سال هال ۲۰۱۷ و ۲۰۱۸ نیز همین رتبه را کسب کرده بود.
رشته تحصیلی:
مهندسی انرژی
مهندسی انرژی یا مهندسی سیستم‌های انرژی، مجموعه‌ای است شامل درس‌های نظری و عملی برای تربیت کارشناسان آزموده برای طراحی، توسعه، مدیریت و بهره‌برداری از سیستم‌های استخراج، پالایش، تبدیل، انتقال، توزیع و مصرف انرژی. ایجاد رشته مهندسی انرژی در دانشگاه‌ها و مراکز تحقیقاتی از دهه ۱۹۷۰ میلادی با توجه به افزایش سریع قیمت انرژی و ضرورت تربیت نیروهای متخصص در زمینه‌های مختلف انرژی آغاز شد.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: ملبورن
طول دوره: 4 سال
مبلغ دقیق شهریه: 44,736 دلار
ددلاین: ترم: زمستان - شروع: February 1, 2021 - ددلاین ثبت نام: November 30, 2020
حداقل نمره آیلتس: 7
شرایط:
  • نوشتن نامه پیشنهادی
  • هزینه اپلیکیشن 100 دلار
  • اتمام زمان اپلای دوشنبه نوامبر 2020
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت: ۰۲۱۴۳۰۰۰۰۲۱