۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در استرالیا

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در دانشگاه نیو انگلند استرالیا در رشته ی علوم کامپیوتر

علوم کامپیوتر در تمام جنبه های زندگی مدرن تأثیر می گذارد و کمبود متخصصان فناوری اطلاعات و ارتباطات در سراسر جهان وجود دارد.
برنامه های آن در حال حاضر نه تنها تجارت و علم ، بلکه بهداشت ، آموزش ، مهندسی ، حمل و نقل ، دولت ، سرگرمی ، ورزش و شبکه های اجتماعی را نیز شامل می شود.
این رشته چنان پیچیده است که فقط متخصصان فرهیخته قادر به توسعه و بکارگیری سیستم های فناوری اطلاعات و ارتباطات در سازمان های مدرن هستند. 

کشور: استرالیا
دانشگاه:
دانشگاه نیو انگلند
رتبه: ‎859
دانشگاه نیو انگلند، یک دانشگاه دولتی در استرالیا، با حدود بیش از ۲۱۰۰۰ دانش آموزان آموزش عالی و بالاتر است. پردیس اصلی آن در شهرستان آرمیدال در شمال مرکزی نیو ساوت ولز واقع شده‌است و اولین دانشگاه استرالیا است که در خارج از شهر پایتخت کشور تأسیس شد. این دانشگاه همه ساله بیش از ۵ میلیون دلار بورس‌های تحصیلی، جوایز، و مخارج تحصیلی به دانش آموزان ارائه می‌دهد و بیش از ۱۸ میلیون دلار برای کارکنان و دانش آموزان درگیر در پژوهش اختصاص داده‌است. دانشکده های این دانشگاه عبارتند از: دانشکده علوم انسانی ، هنر ، علوم اجتماعی و آموزش دانشکده علوم انسانی ، هنر و علوم اجتماعی دانشکده آموزش دانشکده علوم ، کشاورزی ، تجارت و حقوق دانشکده علوم محیط زیست و روستایی دانشکده علوم و فناوری دانشکده حقوق مدرسه تجارت دانشکده پزشکی و بهداشت دانشکده بهداشت دانشکده روانشناسی دانشکده طب روستایی
رشته تحصیلی:
رشته علوم کامپیوتر
علوم رایانه یا علوم کامپیوتر به مجموعهٔ مطالعاتی گفته می‌شود که به زیربناهای نظری، روش‌های طراحی و ساخت و چگونگی استفاده از رایانه می‌پردازند. علوم کامپیوتر رویکردی علمی و عملی به محاسبات (computation) و کاربردهای آن است. این علم به بررسی سیستماتیک: امکان‌پذیری، ساختار، پیاده‌سازی و مکانیزمِ محاسبه‌های روشمند (یا الگوریتم) می‌پردازد؛ که مبنای آن کسب، نمایش، پردازش، ذخیره‌سازی، ارتباط و دسترسی به اطلاعات است. رشته علوم کامپیوتر را می‌توان به زیررشته‌های نظری و عملی بسیاری تقسیم کرد. بعضی از این زیررشته‌ها، نظیر نظریه پیچیدگی محاسباتی (که خواص اساسی مشکلات محاسباتی و قابل حل بودن آن‌ها را بررسی می‌کند) بسیار انتزاعی هستند، این در حالی است که زیررشته‌های دیگر مانند گرافیک کامپیوتری به بررسی کاربردهای قابل لمس تر در دنیای واقعی تأکید دارند. اکثر زیررشته‌های علوم کامپیوتر بر چالش‌های موجود در اجرای محاسبات تمرکز دارند.
زبان دوره: انگلیسی
طول دوره: 2 سال
مبلغ دقیق شهریه: 19,285 دلار
ددلاین: ترم: پاییز - شروع: June 19, 2021 - ددلاین ثبت نام: October 8, 2021
حداقل نمره تافل: 79
حداقل نمره آیلتس: 6.5
شرایط:
  • لیسانس در رشته های : علوم رایانه / علوم داده / سیستم های اطلاعاتی / فناوری اطلاعات/ ریاضیات /مهندسی نرم افزار / آمار