۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
مشاوره رایگان
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

مقصدت رو از بین ۱۹۰+ کشور جستجو کنید

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در استرالیا

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در دانشگاه نیو انگلند استرالیا در رشته ی فناوری اطلاعات

کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات فرصتی را برای کسانی که به دنبال تغییر گرایش در حرفه خود هستند یا کسانی که می خواهند مدارک IT خود را ارتقا دهند فراهم می کند.
افرادی که به دنبال تغییر گرایش هستند می توانند بدون هیچ پیش زمینه ای در فناوری اطلاعات وارد شوند و در صنعت خصوصی ، آژانس های دولتی یا سازمان های تحقیقاتی که نیاز به فناوری اطلاعات دارند شروع به کار کنند.

کشور: استرالیا
دانشگاه:
دانشگاه نیو انگلند
رتبه: ‎859
دانشگاه نیو انگلند، یک دانشگاه دولتی در استرالیا، با حدود بیش از ۲۱۰۰۰ دانش آموزان آموزش عالی و بالاتر است. پردیس اصلی آن در شهرستان آرمیدال در شمال مرکزی نیو ساوت ولز واقع شده‌است و اولین دانشگاه استرالیا است که در خارج از شهر پایتخت کشور تأسیس شد. این دانشگاه همه ساله بیش از ۵ میلیون دلار بورس‌های تحصیلی، جوایز، و مخارج تحصیلی به دانش آموزان ارائه می‌دهد و بیش از ۱۸ میلیون دلار برای کارکنان و دانش آموزان درگیر در پژوهش اختصاص داده‌است. دانشکده های این دانشگاه عبارتند از: دانشکده علوم انسانی ، هنر ، علوم اجتماعی و آموزش دانشکده علوم انسانی ، هنر و علوم اجتماعی دانشکده آموزش دانشکده علوم ، کشاورزی ، تجارت و حقوق دانشکده علوم محیط زیست و روستایی دانشکده علوم و فناوری دانشکده حقوق مدرسه تجارت دانشکده پزشکی و بهداشت دانشکده بهداشت دانشکده روانشناسی دانشکده طب روستایی
رشته تحصیلی:
جارت الکترونیکی به عنوان یکی از مباحث مهم «فناوری اطلاعات و ارتباطات» مورد تأکید کارشناسان بوده و با سرعت در حال جایگزین شدن تجارت سنتی است و بسیاری از کشورها بهره‌مندی از آن را سرلوحه استراتژیهای بازرگانی خود قرار داده‌اند. (خرید و فروش و تبادل هر گونه کالا، خدمات یا اطلاعات از طریق شبکه‌های رایانه‌ای یا انجام مبادلات تجاری در یک قالب الکترونیکی)، از تعاریفی است که برای تجارت الکترونیکی بیان شده‌است. در کل نظام داد و ستد الکترونیکی اولین مشخصه آن سرعت، دقت، صحت، کنترل آمار و ارقام و استفاده صحیح از فرمهای استاندارد مربوطه بسیار حائز اهمیت می‌باشد و برای تصحیح اشتباهات ثبتی فرصت کوتاه است. با این وجود کارشناسان معتقدند که به صرف وجود برخی خطرات نمی‌توان از کارایی بالا و دستاوردهای مهم اقتصادی تجارت الکترونیکی چشم پوشید و استفاده از آن را برای سود بردن از گردونه تجارت جهانی الزامی می‌دانند و معتقدند استفاده از این فناوری جدید نیازمند {ایجاد بسترهای فکری و فرهنگی }برای پذیرش آن از طرف جامعه، رفع موانع حقوقی و قانونی و تأمین پیش نیازهای سخت‌افزاری و نرم‌افزاری است.
زبان دوره: انگلیسی
طول دوره: 2 سال
مبلغ دقیق شهریه: 19,285 دلار
ددلاین: ترم: پاییز - شروع: June 19, 2021 - ددلاین ثبت نام: October 8, 2021
حداقل نمره تافل: 79
حداقل نمره آیلتس: 6.5
شرایط:
  • لیسانس در رشته های : علوم رایانه / علوم داده / سیستم های اطلاعاتی / فناوری اطلاعات/ ریاضیات /مهندسی نرم افزار / آمار