۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در استرالیا

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در دانشگاه استرالیای جنوبی در استرالیا در رشته ی امنیت سایبری

شما طیف وسیعی از دوره های اصلی و فنی از جمله زیرساخت های شبکه ، حاکمیت امنیتی ، امنیت وب و ابر و ریسک و امنیت سایبری را مطالعه خواهید کرد. 

کشور: استرالیا
دانشگاه:
دانشگاه استرالیای جنوبی
رتبه: ‎264
دانشگاه استرالیای جنوبی، یک دانشگاه دولتی در استرالیا است که در آدلاید، ایالت استرالیای جنوبی قرار دارد. این دانشگاه، بزرگترین دانشگاه در ایالت استرالیای جنوبی با حدود ۳۲٬۰۰۰ دانشجو است. این دانشگاه در قالب فعلی، در سال ۱۹۹۱ با ادغام مؤسسه فناوری استرالیای جنوبی (۱۸۸۹) و کالج پیشرفته آموزش (۱۸۵۶) تأسیس شد. طبق رتبه‌بندی QS در سال ۲۰۱۸، دانشگاه استرالیای جنوبی در میان ۳۰۰ دانشگاه برتر جهان و جز ۲۰ دانشگاه برتر استرالیا قرار دارد. طبق رتبه‌بندی رتبه‌بندی تایمز در سال ۲۰۱۸، این دانشگاه در بین ۲۵۰ دانشگاه برتر جهان قرار دارد. هم‌چنین، در سال ۲۰۱۸، آن را به عنوان یکی از بهترین دانشگاه‌های جوان جهان رتبه‌بندی شده‌است.
رشته تحصیلی:
رشته امنیت سایبری
امنیت سایبری کاربردی یک برنامه کاربردی است که سناریوهای امنیتی واقعی جهان را در اختیار دانشجویان قرار می دهد. دانش آموزان یاد می گیرند از کامپیوترها در برابر هکرها محافظت کنند، شبکه های بی سیم را ایمن کنند، رایانه ها را در مقابل بدافزار حافظت کنند و تهدیدات امنیتی را شناسایی کنند. دانش جویان همچنین یاد می گیرند که چگونه کامپیوترهای مسکونی، مشاغل تجاری و تقاضاها را در شرکت های دولتی و خصوصی برای پرداختن به مسائل امنیت اینترنت در دنیای امروز یاد بگیرند. دانشجویان همچنین برای گواهی نامه های بین المللی صنعت امنیت سایبری CompTIA Security + و CompTIA CySA + آماده می شوند
زبان دوره: انگلیسی
طول دوره: 3 سال
مبلغ دقیق شهریه: 21,165 دلار
ددلاین: ترم: بهار - شروع: January 11, 2021 - ددلاین ثبت نام: May 26, 2021
حداقل نمره آیلتس: 6.5
شرایط:
  • معادل سازی تمامی مدارک تحصیلی