۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در استرالیا

پذیرش تحصیلی لیسانس در دانشگاه کوئینزلند جنوبی استرالیا در رشته ی فناوری اطلاعات و تجزیه و تحلیل داده ها

شما محاسبات ، آمار ، داده ، سیستم های اطلاعاتی ، مدیریت داده ها ، مرتب سازی و ارائه و همچنین حل مسئله ، مدیریت پروژه ، کار گروهی ، ارتباطات و اخلاق را بررسی خواهید کرد.

 و مهارت های خود را در مرکز محاسبات با فناوری های پیشرفته و مرتبط با صنعت به کار خواهید گرفت.

کشور: استرالیا
دانشگاه:
رتبه: ‎+1000
دانشگاه کوئینزلند جنوبی ، دانشگاه دولتی در استرالیا است که در توومبا در کوئینزلند واقع شده‌است. این دانشگاه با اندازه متوسط است که دوره‌های آموزشی را در زمینه حقوق، بهداشت، مهندسی، علوم، تجارت، آموزش و پرورش و هنر ارائه می‌دهد. این دانشگاه برای داشتن بزرگترین باغ طراحیِ ژاپن، بزرگترین پارکینگ یکپارچه خورشیدی و کتابخانه‌ای با امکانات جنگل‌های بارانی در استرالیا شناخته شده‌است. در سال ۲۰۱۷، این دانشگاه، برنده جایزه بین‌المللی سبز برای رویکرد خود بر انرژی‌های پایدار و با تمرکز بر انرژی‌های تجدیدپذیر، کاهش ضایعات، حفظ آب و ادغام پایداری به برنامه‌ریزی استراتژیک شد.
رشته تحصیلی:
رشته فناوری اطلاعات
جارت الکترونیکی به عنوان یکی از مباحث مهم «فناوری اطلاعات و ارتباطات» مورد تأکید کارشناسان بوده و با سرعت در حال جایگزین شدن تجارت سنتی است و بسیاری از کشورها بهره‌مندی از آن را سرلوحه استراتژیهای بازرگانی خود قرار داده‌اند. (خرید و فروش و تبادل هر گونه کالا، خدمات یا اطلاعات از طریق شبکه‌های رایانه‌ای یا انجام مبادلات تجاری در یک قالب الکترونیکی)، از تعاریفی است که برای تجارت الکترونیکی بیان شده‌است. در کل نظام داد و ستد الکترونیکی اولین مشخصه آن سرعت، دقت، صحت، کنترل آمار و ارقام و استفاده صحیح از فرمهای استاندارد مربوطه بسیار حائز اهمیت می‌باشد و برای تصحیح اشتباهات ثبتی فرصت کوتاه است. با این وجود کارشناسان معتقدند که به صرف وجود برخی خطرات نمی‌توان از کارایی بالا و دستاوردهای مهم اقتصادی تجارت الکترونیکی چشم پوشید و استفاده از آن را برای سود بردن از گردونه تجارت جهانی الزامی می‌دانند و معتقدند استفاده از این فناوری جدید نیازمند {ایجاد بسترهای فکری و فرهنگی }برای پذیرش آن از طرف جامعه، رفع موانع حقوقی و قانونی و تأمین پیش نیازهای سخت‌افزاری و نرم‌افزاری است.
زبان دوره: انگلیسی
طول دوره: 3 سال
مبلغ دقیق شهریه: 16,836 دلار
ددلاین: ترم: بهار - شروع: February 24, 2021 - ددلاین ثبت نام: July 13, 2021
حداقل نمره آیلتس: 6.5
حداقل تعداد واحدهای درسی: 24
شرایط:
  • نمره 20 در ریاضیات