۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در استرالیا

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در دانشگاه کوئینزلند جنوبی استرالیا در رشته ی امنیت سایبری

این مدرک به شما امکان می دهد آسیب پذیری ها را شناسایی کرده ، برطرف کنید ، نفوذ کنید و خطرات سایبری را مدیریت کنید.

شما رمزنگاری را در امنیت شبکه ، مدیریت داده ها و تجزیه و تحلیل و بهترین شیوه های امنیتی مربوط به محیط های تجاری مبتنی بر ابر را کاوش خواهید کرد.

کشور: استرالیا
دانشگاه:
رتبه: ‎+1000
دانشگاه کوئینزلند جنوبی ، دانشگاه دولتی در استرالیا است که در توومبا در کوئینزلند واقع شده‌است. این دانشگاه با اندازه متوسط است که دوره‌های آموزشی را در زمینه حقوق، بهداشت، مهندسی، علوم، تجارت، آموزش و پرورش و هنر ارائه می‌دهد. این دانشگاه برای داشتن بزرگترین باغ طراحیِ ژاپن، بزرگترین پارکینگ یکپارچه خورشیدی و کتابخانه‌ای با امکانات جنگل‌های بارانی در استرالیا شناخته شده‌است. در سال ۲۰۱۷، این دانشگاه، برنده جایزه بین‌المللی سبز برای رویکرد خود بر انرژی‌های پایدار و با تمرکز بر انرژی‌های تجدیدپذیر، کاهش ضایعات، حفظ آب و ادغام پایداری به برنامه‌ریزی استراتژیک شد.
رشته تحصیلی:
رشته امنیت سایبری
امنیت سایبری کاربردی یک برنامه کاربردی است که سناریوهای امنیتی واقعی جهان را در اختیار دانشجویان قرار می دهد. دانش آموزان یاد می گیرند از کامپیوترها در برابر هکرها محافظت کنند، شبکه های بی سیم را ایمن کنند، رایانه ها را در مقابل بدافزار حافظت کنند و تهدیدات امنیتی را شناسایی کنند. دانش جویان همچنین یاد می گیرند که چگونه کامپیوترهای مسکونی، مشاغل تجاری و تقاضاها را در شرکت های دولتی و خصوصی برای پرداختن به مسائل امنیت اینترنت در دنیای امروز یاد بگیرند. دانشجویان همچنین برای گواهی نامه های بین المللی صنعت امنیت سایبری CompTIA Security + و CompTIA CySA + آماده می شوند
زبان دوره: انگلیسی
طول دوره: 2 سال
مبلغ دقیق شهریه: 16,932 دلار
ددلاین: ترم: بهار - شروع: February 24, 2021 - ددلاین ثبت نام: July 13, 2021
حداقل نمره آیلتس: 6.5
حداقل تعداد واحدهای درسی: 16