۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در استرالیا

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در دانشگاه کوئینزلند جنوبی استرالیا در رشته ی علوم داده

شما از دو راه می توانید این مدرک را کسب کنید:

پروژه تحقیقاتی - این مسیر شما را با مهارتهای پژوهشی مجهز می کند و شما را قادر می سازد تا یک پایان نامه تحقیقی در علم داده کاربردی را از طریق یک پروژه مستقل در حوزه خود انتخاب کنید.
آموزش پژوهشی - این مسیر به شما امکان می دهد توانایی تحقیق خود را توسعه داده و مهارت های شناختی و فنی از جمله مهارت های سیستم محاسباتی و اطلاعاتی را بدست آورید تا بتوانید برای حرفه ای در علم یا حوزه انتخابی خود آماده شوید.

کشور: استرالیا
دانشگاه:
رتبه: ‎+1000
دانشگاه کوئینزلند جنوبی ، دانشگاه دولتی در استرالیا است که در توومبا در کوئینزلند واقع شده‌است. این دانشگاه با اندازه متوسط است که دوره‌های آموزشی را در زمینه حقوق، بهداشت، مهندسی، علوم، تجارت، آموزش و پرورش و هنر ارائه می‌دهد. این دانشگاه برای داشتن بزرگترین باغ طراحیِ ژاپن، بزرگترین پارکینگ یکپارچه خورشیدی و کتابخانه‌ای با امکانات جنگل‌های بارانی در استرالیا شناخته شده‌است. در سال ۲۰۱۷، این دانشگاه، برنده جایزه بین‌المللی سبز برای رویکرد خود بر انرژی‌های پایدار و با تمرکز بر انرژی‌های تجدیدپذیر، کاهش ضایعات، حفظ آب و ادغام پایداری به برنامه‌ریزی استراتژیک شد.
رشته تحصیلی:
رشته علوم داده‌
علم داده، دانشی میان‌رشته‌ای پیرامون استخراج دانش و آگاهی از مجموعه‌ای داده و اطلاعات است.علم داده از ترکیب مباحث مختلفی به وجود آمده و بر مبانی و روش‌های موجود در حوزه‌های مختلف علمی بنا شده‌است. تعدادی از این حوزه‌ها عبارتند از: ریاضیات، آمار، مهندسی داده، بازشناخت الگو و… هدف این علم، استخراج مفهوم از داده و تولید محصولات داده‌محور است. آقایان توماس دونپورت و دی جی پاتیل در سال ۲۰۱۲ در مقاله «علم داده: جذاب‌ترین شغل قرن بیست و یکم» متخصصین علم داده را این‌طور تعریف می‌کنند: کسانی که می‌دانند چگونه می‌توان از انبوه اطلاعات بدون ساختار پاسخ سوالهای کسب‌وکار را پیدا کرد. استنتون در سال ۲۰۱۳ علم داده را این‌طور تعریف می‌کند: علم داده رشته در حال ظهوری است که به جمع‌آوری، آماده‌سازی، تحلیل، بصری‌سازی، مدیریت و نگهداشت اطلاعات در حجم بالا می‌پردازد. دریسکول در سال ۲۰۱۴ علم داده را این‌طور تعریف می‌کند: علم داده مهندسی عمران داده‌هاست. متخصص علم داده دانشی کاربردی از داده‌ها و ابزارها دارد به علاوه درک تئوریکی دارد که مشخص می‌کند چه چیزی از نظر علمی ممکن است
زبان دوره: انگلیسی
طول دوره: 2 سال
مبلغ دقیق شهریه: 16,932 دلار
ددلاین: ترم: بهار - شروع: February 24, 2021 - ددلاین ثبت نام: July 13, 2021
حداقل نمره آیلتس: 6.5
حداقل تعداد واحدهای درسی: 16
شرایط:
  • در صورت نداشتن مردک لیسانس حداقل 5 سال سابقه کار حرفه ای معادل