x
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت گوتو تی آر
مشاوره مهاجرت: 02143000021
بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در دانشگاه سیدنی استرالیا در رشته ی مهندسی نرم افزار

دانشگاه سیدنی یک موسسه تحقیقاتی است که سابقه قوی در انتقال فناوری ، رهبری صنعت و تجارت را دارد.
فعالیتهای پژوهشی در دانشکده مهندسی و فناوریهای اطلاعات بر طیف وسیعی از رشته ها از جمله هوافضا ، زیست پزشکی ، طراحی ، روباتیک ، الکترونیک ، شبکه ، سیستمهای بی سیم و ماهواره ای متمرکز است.

رشته تحصیلی :
شامل کاربرد های سیستماتیک مهندسی در بحث توسعه نرم افزار است. به عنوان ترکیبی از رشته های مهندسی و کامپیوتر که در ایران به عنوان گرایش ارشد رشته مهندسی کامپیوتر شناخته می شود. تعریف رسمی این رشته " کاربرد یک رهیافت قابل اندازه‌گیری، منظم و سیستماتیک برای توسعه، اجرا و نگهداری نرم‌افزار، یا به طور خلاصه اعمال اصول مهندسی بر نرم‌افزار"
زبان دوره : انگلیسی
حداقل مدرک تحصیلی مورد نیاز : کارشناسی
حداقل نمره تافل : 85
حداقل نمره آیلتس : 6.5
مبلغ دقیق شهریه : 28,481 دلار
کشور : استرالیا
دانشگاه :
دانشگاه سیدنی
رتبه: ‎+1000
دانشگاه سیدنی که در شهر سیدنی واقع شده به عنوان اولین دانشگاه استرالیا محسوب می‌شود که در سال ۱۸۵۰ تأسیس شد. رشته‌هایی که در این دانشگاه تدریس می‌شود می‌توان: کشاورزی، تغذیه، منابع طبیعی، هنر، معماری، اقتصاد و بازرگانی، مهندسی، حقوق، پزشکی، دندان‌پزشکی، پرستاری، داروسازی، علوم، دام‌پزشکی و موسیقی را نام برد. این دانشگاه در طول تحصیل خدمات ارزنده‌ای به دانشجویان ارائه می‌نماید و آن‌ها را در امر ادامهٔ تحصیل تشویق می‌کند. در سال ۲۰۰۶ از نظر مؤسسه THES جزو ۵ دانشگاه برتر دنیا طبقه‌بندی شده و هم‌اکنون در رده‌بندی مؤسسه QS در رده ۳۸ و در رده‌بندی Times در رده ۵۴ قرار گرفته‌است. ۵ نفر از استادان و فارغ التحصیلان دانشگاه سیدنی تاکنون توانسته‌اند جایزه نوبل را در شاخه‌های مختلف کسب کنند که از این حیث این دانشگاه را نسبت به سایر دانشگاه‌ها در استرالیا بسیار متمایز کرده‌است.
شرایط :
  • معادل سازی تمامی مدارک تحصیلی
طول دوره : 1.5 سال
ددلاین : ترم: بهار - شروع: January 31, 2021 - ددلاین ثبت نام: June 30, 2021

پیشنهادات مشابه