۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در استرالیا

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در دانشگاه فناوری سیدنی استرالیا در رشته ی فناوری اطلاعات

این دوره به گونه ای طراحی شده است که دانشجویان بتوانند درک کاملی از فن آوری اطلاعات در زمینه های تخصصی فنی یا مدیریت داشته باشند.

به روز نگه داشتن دانش و مهارت های فناوری اطلاعات ضروری است. این دوره درک بهتری در مورد زمینه های شغلی و پیشرفت های فنی در شکل دادن فن آوری اطلاعات و ارتباطات معاصر (ICT) به دانشجویان ارائه می دهد و آنها را برای پاسخگویی به چالش های کار در صنعت IT آماده می کند.

کشور: استرالیا
دانشگاه:
دانشگاه فناوری سیدنی
رتبه: ‎133
دانشگاه فناوری سیدنی ، در بخش بازرگانی این شهر واقع شده‌است. این دانشگاه در فرم فعلی در ۱۹۸۸ تأسیس شده اما قدمت آن به قرن نوزدهم بازمی‌گردد. دانشگاه فناوری سیدنی، دانشگاهی نوآورانه و پویا واقع در مرکز سیدنی است. این دانشگاه، یکی از برجسته‌ترین دانشگاه‌های استرالیا می‌باشد که روشی نوین برای آموزش، عملکرد تحقیقاتی قدرتمند و نامی پرآوازه در زمینه‌های صنعت و حرفه‌های مختلف دارد. طبق رتبه‌بندی QS در سال ۲۰۱۹، دانشگاه فناوری سیدنی ۱۶۰مین دانشگاه برتر دنیا و نهمین دانشگاه برتر استرالیا می باشد و طبق رتبه‌بندی تایمز ۱۹۶مین دانشگاه برتر جهان می باشد.
رشته تحصیلی:
رشته فناوری اطلاعات
جارت الکترونیکی به عنوان یکی از مباحث مهم «فناوری اطلاعات و ارتباطات» مورد تأکید کارشناسان بوده و با سرعت در حال جایگزین شدن تجارت سنتی است و بسیاری از کشورها بهره‌مندی از آن را سرلوحه استراتژیهای بازرگانی خود قرار داده‌اند. (خرید و فروش و تبادل هر گونه کالا، خدمات یا اطلاعات از طریق شبکه‌های رایانه‌ای یا انجام مبادلات تجاری در یک قالب الکترونیکی)، از تعاریفی است که برای تجارت الکترونیکی بیان شده‌است. در کل نظام داد و ستد الکترونیکی اولین مشخصه آن سرعت، دقت، صحت، کنترل آمار و ارقام و استفاده صحیح از فرمهای استاندارد مربوطه بسیار حائز اهمیت می‌باشد و برای تصحیح اشتباهات ثبتی فرصت کوتاه است. با این وجود کارشناسان معتقدند که به صرف وجود برخی خطرات نمی‌توان از کارایی بالا و دستاوردهای مهم اقتصادی تجارت الکترونیکی چشم پوشید و استفاده از آن را برای سود بردن از گردونه تجارت جهانی الزامی می‌دانند و معتقدند استفاده از این فناوری جدید نیازمند {ایجاد بسترهای فکری و فرهنگی }برای پذیرش آن از طرف جامعه، رفع موانع حقوقی و قانونی و تأمین پیش نیازهای سخت‌افزاری و نرم‌افزاری است.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: اولتیمو - سیدنی
طول دوره: 2 سال
هزینه ورودی: 100 دلار
مبلغ دقیق شهریه: 21,790 دلار
ددلاین: ترم: بهار - شروع: February 17, 2021 - ددلاین ثبت نام: July 6, 2021
حداقل نمره تافل: 93
حداقل نمره آیلتس: 6.5