۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در استرالیا

پذیرش تحصیلی لیسانس در دانشگاه ویکتوریای استرالیا در رشته ی فناوری اطلاعات (پیشرفته)

مدرک IT (حرفه ای) در جدیدترین توسعه برنامه وب و موبایل و طراحی شبکه و سیستم ها ، اطلاعات جامعی به شما خواهد داد

دوره های علوم رایانه ای این دانشگاه  با توجه به رتبه بندی جهانی آموزش عالی تایمز 2018 در استرالیا از جمله بهترین ها در استرالیا است. 

از جمله مطالعات در این رشته عبارتند از:

طراحی و مدیریت شبکه و پایگاه داده
مسیریابی و تعویض
امنیت رایانه و اینترنت
فن آوری های بی سیم
برنامه نویسی وب
مهندسی نرم افزار
توسعه برنامه تلفن همراه
مجازی سازی در محاسبات

کشور: استرالیا
دانشگاه:
دانشگاه ویکتوریا در ملبورن
رتبه: ‎+1000
دانشگاه ویکتوریا در ملبورن، یک دانشگاه دولتی که شامل چندین محوطه دانشگاهی در مرکز شهر ملبورن، ناحیه غربی ملبورن، سیدنی است. طبق رنکینگ QS در سال ۲۰۱۹، این دانشگاه در رتبه ۳۰امین دانشگاه برتر استرالیا قرار دارد. همچنین بر اساس رتبه‌بندی تایمز جز ۳۵۰ دانشگاه برتر دنیا است. دانشکده های این دانشگاه عبارتند از: دانشکده آرایشگری ملبورن دانشگاه صنعتی ویکتوریا کالج دکوراسیون ملبورن مؤسسه TAFE ملبورن غربی
رشته تحصیلی:
رشته فناوری اطلاعات
جارت الکترونیکی به عنوان یکی از مباحث مهم «فناوری اطلاعات و ارتباطات» مورد تأکید کارشناسان بوده و با سرعت در حال جایگزین شدن تجارت سنتی است و بسیاری از کشورها بهره‌مندی از آن را سرلوحه استراتژیهای بازرگانی خود قرار داده‌اند. (خرید و فروش و تبادل هر گونه کالا، خدمات یا اطلاعات از طریق شبکه‌های رایانه‌ای یا انجام مبادلات تجاری در یک قالب الکترونیکی)، از تعاریفی است که برای تجارت الکترونیکی بیان شده‌است. در کل نظام داد و ستد الکترونیکی اولین مشخصه آن سرعت، دقت، صحت، کنترل آمار و ارقام و استفاده صحیح از فرمهای استاندارد مربوطه بسیار حائز اهمیت می‌باشد و برای تصحیح اشتباهات ثبتی فرصت کوتاه است. با این وجود کارشناسان معتقدند که به صرف وجود برخی خطرات نمی‌توان از کارایی بالا و دستاوردهای مهم اقتصادی تجارت الکترونیکی چشم پوشید و استفاده از آن را برای سود بردن از گردونه تجارت جهانی الزامی می‌دانند و معتقدند استفاده از این فناوری جدید نیازمند {ایجاد بسترهای فکری و فرهنگی }برای پذیرش آن از طرف جامعه، رفع موانع حقوقی و قانونی و تأمین پیش نیازهای سخت‌افزاری و نرم‌افزاری است.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: ملبورن
طول دوره: 3.5 سال
مبلغ دقیق شهریه: 9,124 دلار
ددلاین: ترم: بهار - شروع: February 1, 2021 - ددلاین ثبت نام: July 25, 2021
حداقل نمره تافل: 67
حداقل نمره آیلتس: 6.5
شرایط:
  • نمره 20 در ریاضیات
  • نمره 20 در زبان انگلیسی