x
قبل از هر اقدام برای مهاجرت، این ویدئوها رو ببین!
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در اتریش

پذیرش تحصیلی لیسانس دانشگاه یوهانس کپلر لینز در رشته کسب و کار و اقتصاد

یک دوره 6 ترمه است.دوره کارشناسی ارشد در تجارت و اقتصاد در JKU یک برنامه کارشناسی ارشد آکادمیک بین رشته ای و دانش بنیان است که برای دانشجویان مهارت های کسب و کار گسترده ای را به دست می آورد و مهارت های تفکر روش شناختی ، اجتماعی و انتقادی و همچنین درک جنبه های بین فرهنگی و اخلاقی کسب و کار را ارائه می دهد. . دانش آموزان همچنین به خلاقیت تشویق می شوند. علاوه بر کسب پایگاه گسترده در زمینه مدیریت تجارت ، می توانید با انتخاب گزینه های انتخابی مورد نظر خود (مانند جامعه شناسی ، سیاست اجتماعی و ...) زمینه های تخصصی را انتخاب کنید (از جمله جامعه شناسی ، سیاست اجتماعی و ...) و از این طریق پیشینه نظری خود را تقویت کنید.

کشور: اتریش
دانشگاه:
دانشگاه یوهانس کپلر لینتس
رتبه: ‎362
این دانشگاه یک موسسه عمومی آموزش عالی در اتریش است. این دانشگاه دارای مدرک لیسانس ، کارشناسی ارشد ، دیپلم و دکترا در تجارت ، مهندسی ، حقوق ، علوم ، علوم اجتماعی و پزشکی است.
رشته تحصیلی:
کسب و کار و تجارت زمینه ای در اقتصاد کاربردی است که از تئوری های اقتصادی و روشهای کمی برای تجزیه و تحلیل بنگاه های اقتصادی و عوامل مؤثر در تنوع ساختارهای سازمانی و روابط بنگاهها با بازار کار ، سرمایه و محصول استفاده می کند.
زبان دوره: آلمانی
منطقه: لینز
مبلغ دقیق شهریه: 401 دلار
ددلاین: ترم: زمستان - شروع: January 6, 2022 - ددلاین ثبت نام: November 29, 2021
حداقل تعداد واحدهای درسی: 180
شرایط:
  • پس از سال تحصیلی 2019/2020 ، دانشجویان احتمالی موظفند مراحل پذیرش را تکمیل کنند!
  • مدارک تحصیلی عمومی آموزش عالی (مانند مدرک تحصیلی
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت: ۰۲۱۴۳۰۰۰۰۲۱