x
اگر اولین بار هست که از سایت GO2TR دیدن می‌کنین، حتما از این صفحه شروع کنین!
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در اتریش

پذیرش تحصیلی لیسانس دانشگاه گراتس اتریش در رشته داروشناسی

گرایش داروشناسی شاخه‌ای از داروسازی  و زیست‌شناسی است که به مطالعه واکنش  داروها (یا مواد شیمیایی) بر بدن انسان و موجودات زنده٬پرداخته و  به تجزیه و تحلیل تاثیرات زیست‌شناسی این ترکیبات  دارویی بر بدن می پردازد.

کشور: اتریش
دانشگاه:
دانشگاه گراتس
رتبه: ‎541
دانشگاه گراتس، یک دانشگاه دولتی در شهر گراتس، اتریش می‌باشد که در سال ۱۵۸۵ تأسیس شده‌است. این دانشگاه بزرگترین و قدیمی‌ترین دانشگاه در اشتایرمارک و دومین دانشگاه قدیمی و بزرگ در اتریش محسوب می‌شود.
رشته تحصیلی:
داروشناسی شاخه ای از علوم دارویی است که به مطالعه تاثیرات داروها می پردازد. تعریف دارو را به طورکلی یا جزئی می توان هر مولکول ساخت دست انسان، طبیعی یا ساخته بدن دانست که تاثیرات بیوشیمیایی یا فیزیولوژیکی بر روی سلول، بافت، اندام یا ارگانیسم های بدن می گذارد. با توجه به این تعریف می توان داروشناسی را مطالعات تعاملی بر روی روابط یک ارگانیسم زنده و مواد شیمیایی و عملکرد بیوشیمیایی طبیعی یا غیر طبیعی تاثیر آن دانست. زمینه های اصلی این رشته شامل ترکیبات و خواص دارویی، سنتز و طراحی دارو، مکانیزم های مولکولی و سلولی، مکانیزم ارگان ها و سیستم ها بدن، انتقال سیگنال و ارتباط سلولی، زیست شناسی شیمیایی، درمانی و کاربردهای پزشکی و قابلیت های ضد پاتوژن است.
زبان دوره: آلمانی
منطقه: گراتس
طول دوره: 3 سال
مبلغ دقیق شهریه: 805 دلار
ددلاین: ترم: زمستان - ددلاین ثبت نام: November 30, 2020
حداقل تعداد واحدهای درسی: 180
شرایط:
  • C1 مدرک زبان آلمانی
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت: 02143000021