x
اگر اولین بار هست که از سایت GO2TR دیدن می‌کنین، حتما از این صفحه شروع کنین!
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در اتریش

پذیرش تحصیلی دانشگاه علوم پزشکی وین اتریش در رشته پزشکی

پزشکی یک علم کاربردی به حساب میاد که هدفش حفظ و بهبود سلامتی، درمان بیماری‌ها و کمک به آسیب‌دیدگان است که این هدف با شناختن بیماری­ها، شناسایی، درمان و جلوگیری از بوجود آمدن آنها محقق می­شود.

کشور: اتریش
دانشگاه:
دانشگاه علوم پزشکی وین
رتبه: ‎201
دانشگاه علوم پزشکی وین یک دانشگاه دولتی است که در وین، اتریش واقع شده‌است. دانشگاه علوم پزشکی وین یکی از قدیمی‌ترین دانشگاه‌های پزشکی جهان و کشورهای آلمانی زبان است و پس از دانشگاه چارلز پراگ، دومین دانشگاه پزشکی در امپراتوری روم مقدس بود. دانشگاه علوم پزشکی وین بزرگترین سازمان پزشکی در اتریش و همچنین یکی از مؤسسات برتر تحقیقاتی در اروپا است و بزرگترین بیمارستان اروپا یعنی بیمارستان عمومی وین را با تمام کادر پزشکی خود در اختیار دارد.
رشته تحصیلی:
پزشکی یک دانش کاربردی است، هدف آن حفظ و ارتقاء تندرستی، درمان بیماری‌ها و بازتوانی آسیب‌دیدگان است. این منظور با شناخت بیماری ها، تشخیص، درمان و جلوگیری از بروز آن‌ها به انجام می‌رسد. دانش پزشکی بر طیف وسیعی از رشته‌ها شامل از فیزیک و زیست‌شناسی تا علوم اجتماعی، مهندسی و علوم انسانی بنا شده‌است. امروزه هدف دانش پزشکی استفاده از فناوری‌های دانش‌مبنا و استدلال قیاسی برای رسیدن به راه‌حل مشکلات بالینی است. اکتشافات در باب ماهیت ژن‌ها و سلول‌ها دریچه‌ای برای تعریف فیزیولوژی بر مبنای سیستم‌های مولکولی فراهم کرده‌است. این بصیرت فیزیولوژیکی راه را برای درک بهتر فرایندهای پیچیده بیماری‌ها و رویکردهای نو درمانی فراهم کرده‌است.
زبان دوره: آلمانی
منطقه: وین
طول دوره: 6 سال
ظرفیت (نفر): 660
مبلغ دقیق شهریه: 1,632 دلار
ددلاین: ترم: تابستان - شروع: February 24, 2021 - ددلاین ثبت نام: February 20, 2021
حداقل تعداد واحدهای درسی: 360
شرایط:
  • C1 مدرک زبان آلمانی
  • کسب نمره خوب در امتحان ورودی پزشکی اتریش
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت: 02143000021