x
اگر اولین بار هست که از سایت GO2TR دیدن می‌کنین، حتما از این صفحه شروع کنین!
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در اتریش

پذیرش تحصیلی دانشگاه علوم پزشکی وین اتریش در رشته دندانپزشکی

دندان‌پزشکی یک علم تخصصی است که سلامت دهان و دندان را به عنوان عضوی مهم در سلامت جسم و روح، زیبایی و ادا کردن کلمات تامین می‌کند. همچنین به یاری این علم می‌توان بسیاری از بیماری‌ها را در مراحل اولیه شناخت و از پیشرفت آن جلوگیری نمود.

کشور: اتریش
دانشگاه:
دانشگاه علوم پزشکی وین
رتبه: ‎201
دانشگاه علوم پزشکی وین یک دانشگاه دولتی است که در وین، اتریش واقع شده‌است. دانشگاه علوم پزشکی وین یکی از قدیمی‌ترین دانشگاه‌های پزشکی جهان و کشورهای آلمانی زبان است و پس از دانشگاه چارلز پراگ، دومین دانشگاه پزشکی در امپراتوری روم مقدس بود. دانشگاه علوم پزشکی وین بزرگترین سازمان پزشکی در اتریش و همچنین یکی از مؤسسات برتر تحقیقاتی در اروپا است و بزرگترین بیمارستان اروپا یعنی بیمارستان عمومی وین را با تمام کادر پزشکی خود در اختیار دارد.
رشته تحصیلی:
شامل مطالعه، تشخیص، پیشگیری و درمان بیماری های مربوط به دهان یا دندان می باشد و به ساختارها و بافتهای مجاور و مرتبط، به ویژه در ناحیه فک و صورت نیز می پردازد. دانشجویان رشته دندانپزشکی باید از دست هایی ماهر و توانمند برخوردار باشند، چون بسیاری از کارهای دندانپزشکی، از تراش دندان گرفته تا بازسازی دندان، نیاز به دست‌هایی هنرمند و توانا دارد تا بتوان به نحو احسن، کارهای ظریف دندانپزشکی را انجام داد.
زبان دوره: آلمانی
منطقه: وین
طول دوره: 6 سال
ظرفیت (نفر): 80
مبلغ دقیق شهریه: 1,632 دلار
ددلاین: ترم: تابستان - ددلاین ثبت نام: February 5, 2021
حداقل تعداد واحدهای درسی: 362
شرایط:
  • C1 مدرک زبان آلمانی
  • کسب نمره خوب در امتحان ورودی پزشکی اتریش
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت: 02143000021