۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
مشاوره رایگان
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

مقصدت رو از بین ۱۹۰+ کشور جستجو کنید

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در اتریش

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس دانشگاه وین اتریش در رشته میکروبیولوژی مولکولی، اکولوژی میکروبی و ایمونوبیولوژی

در این دوره تحصیلی شامل بسیاری از ماژول های مرتبط با زیست شناسی و میکروبیولوژی اعم از بیوشیمی، زیست شناسی ساختاری مولکولی، زیست شناسی سلولی مولکولی، پزشکی مولکولی، نوروساینس، زیست شناسی مولکولی و.... است و دانشجویان می توانند دانش و مهارت های کافی و لازم برای تحصیل در مقاطع بالاتر و یا کار در زمینه های میکروبیولوژی مولکولی، اکولوژی مولکولی و ایمونولوژی یا ایمنی شناسی کسب کنند. 

کشور: اتریش
دانشگاه:
دانشگاه وین
رتبه: ‎154
دانشگاه وین یک دانشگاه عمومی است که در وین اتریش قرار دارد و یکی از قدیمی‌ترین دانشگاههای اروپایی است. این دانشگاه با ۹۴ هزار دانشجو، یکی از بزرگترین دانشگاه‌های اروپای مرکزی را تشکیل می‌دهد. در دانشگاه وین بیش از ۱۸۸ رشته علمی تدریس می‌شود.
رشته تحصیلی:
هدف این دوره ارائه آموزش در جنبه های نظری و عملی میکروبیولوژی پزشکی با تمرکز بر روش های بالینی برای تشخیص و مدیریت بیمار و تکنیک های بیولوژیکی مولکولی در آزمایشگاه های تحقیقاتی و تشخیصی است. فارغ التحصیلان در هر دو بخش خصوصی و دولتی توسط کارفرمایان بسیار مورد تقاضا هستند و این فرصت را دارند که مشاغل موفقی را در زمینه های مختلف بدست آورند. برخی از فارغ التحصیلان برای انجام امتحانات MRCPath ، می توانند به عنوان میکروبیولوژیست تشخیصی (دانشمندان زیست پزشکی) یا دانشمندان بالینی فعالیت کنند، یا مدارک بالاتر مانند PhD یا MD را دنبال کنند. برخی دیگر در صنعت مانند شرکتهای بزرگ دارویی یا سایر شرکتهای خصوصی مشغول به کار می شوند
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: وین
طول دوره: 2 سال
مبلغ دقیق شهریه: 1,772 دلار
ددلاین: ترم: تابستان - شروع: March 1, 2021 - ددلاین ثبت نام: February 5, 2021
حداقل نمره تافل: 87
حداقل نمره آیلتس: 6.5