x
مشاوره مهاجرت گوتو تی آر
مشاوره مهاجرت: 02143000021
پیشنهاد تحصیلی

بورسیه تحصیلی دکترا در دانشگاه ادیث کوان استرالیا در رشته مهندسی سازه

ددلاین این پیشنهاد فرا رسیده و قابل ارجاع نیست.

در این پروژه تحقیقاتی با همکاری شورای اتصالات مهندسی استرالیا (AEFAC) به بررسی نحوه استفاده از سیستم های اتصال دهنده پیشرفته مورد استفاده در برنامه های حیاتی ایمنی پرداخته می شود. این دوره تمرکز ویژه ای روی عملکرد ساختاری چنین سیستم های اتصالی نصب شده و یا بارگذاری شده در بتن های تازه، دارد. جایی که ممکن است رفتار مواد و از این رو عملکرد سیستم اتصال با عملکرد بتن چند ساله متفاوت باشد.

رشته تحصیلی :
مهندسی سازه
مهندسی سازه (به انگلیسی: Structural engineering) بخشی از مهندسی عمران و مهندسی هوافضا است. مهندسی سازه گرایشی از مهندسی است که با طراحی سیستم‌های سازه‌ای به هدف تأمین باربری و ایجاد مقاومت در برابر نیروهای گوناگون وارد بر سازه سروکار دارد. در مهندسی عمران، مهندسی سازه در مورد ساختارهای انتقال بار از اجزاء یک ساختمان یا بنا به محل تکیه‌گاهی آن مانند پی سازه صحبت می‌کند. مهندسی سازه عمدتاً با طراحی ساختمان‌ها و سازه‌های غیر ساختمانی سر و کار دارد و همچنین نقش ضروری ای در طراحی ماشین آلات در جاهایی که یکپارچگی سازه‌ای بر روی ایمنی و اطمینان‌پذیری ماشین تأثیر دارد بازی می‌کند. طراحی بسیاری از ساخته‌های دست بشر، از مبلمان تا تجهیزات پزشکی، از خودرو و ... نیاز به حضور مهندس سازه دارد.
زبان دوره : انگلیسی
حداقل مدرک تحصیلی مورد نیاز : کارشناسی
رنکینگ دانشگاه : 751
کشور : استرالیا
نام دانشگاه :
دانشگاه ادیث کوان
دانشگاه ادیث کوان یک دانشگاه عمومی واقع در شهر پرث ایالت استرالیای غربی است که به نام ادیث کوان، اولین زنی که به پارلمان استرالیا راه یافت، نام گذاری شده و در سال ۱۹۰۲ تأسیس شده است. در این مرکز علمی بیش از ۳۰۰ دوره آموزشی در مقاطع مختلف و در پردیس های متفاوت ارائه می شود. علاوه بر این، این دانشگاه با همکاری مؤسسات آموزشی گوناگون، دوره های مختلفی را نیز در خارج از استرالیا ارائه می نماید. این مرکز علمی بزرگترین ارائه کننده دوره های روانشناسی و دوره های مطالعات جامعه شناسی در ایالت استرالیای غربی می باشد. دانشگاه ادیث کوان دارای ۳ پردیس بوده که شامل ۲ پردیس در بخش های مرکزی شهر پرث و پردیس جوندالوپ در جنوب این شهر می باشد. لازم به ذکر است که این مرکز علمی ارائه دهنده بهترین دوره های آموزش فنی و حرفه ای (TAFE) در ایالت استرالیای غربی می باشد که در پردیس جوندالوپ در اختیار علاقه مندان قرار می گیرند. دانشگاه ادیث کوان ارائه دهنده انحصاری برخی رشته های تحصیلی در ایالت استرالیای غربی و در استرالیا می باشد که از آن دسته می توان به «آموزش های هوایی و خلبانی» اشاره نمود.
شرایط :
  • پیش زمینه تحقیقاتی قوی و شایستگی در تجزیه و تحلیل عناصر، مواد بتنی و مکانیک
مقدار فاند : 33250
استاد : Dr Alireza Mohyeddin
طول دوره : 3.5 سال
ددلاین : ددلاین ثبت نام: February 9, 2020

پیشنهادات مشابه