x
مشاوره مهاجرت گوتو تی آر
مشاوره مهاجرت: 02143000021
پیشنهاد تحصیلی

بورسیه تحصیلی دکترا در دانشگاه سوینبرن استرالیا در رشته مهندسی سطح

ددلاین این پیشنهاد فرا رسیده و قابل ارجاع نیست.

دانشگاه سوینبرن به دنبال متقاضیانی برای کار در یک پروژه خاص در زمینه توسعه روکش اسپری حرارتی بر روی بسترهای جدید کار کنند. متقاضیان با شرکای اصلی صنعتی واقع در ملبورن استرالیا همکاری خواهند کرد.

سایت دانشگاه سوینبرن

رشته تحصیلی :
مهندسی سطح
مهندسی سطح شامل کاربرد تکنولوژی‌های سنتی یا نوین عملیات حرارتی یا دیگر عملیات سطحی نظیر انواع روش‌های پوشش‌دهی بر روی مواد و قطعات حساس مهندسی به منظور دستیابی به یک ماده کامپوزیت با خواصی است که در هیچ یک از مواد تشکیل دهنده داخلی یا سطح قطعه به تنهایی وجود ندارد. اغلب دیده شده که تکنولوژی‌های مختلف سطحی را بر روی قطعات مهندسی از پیش طراحی و ساخته شده اعمال می‌کنند. مهندسی سطح عبارت است از طراحی و ساخت قطعه با علم به اینکه چه نوع عملیات سطحی یا عملیات حرارتی سطحی قرار است بر روی آن انجام گیرد.
زبان دوره : انگلیسی
منطقه : ملبورن
حداقل مدرک تحصیلی مورد نیاز : کارشناسی ارشد
رنکینگ دانشگاه : 45
کشور : استرالیا
نام دانشگاه :
دانشگاه فناوری سوینبرن
دانشگاه فناوری سوینبرن (به انگلیسی: Swinburne University of Technology) یک دانشگاه دولتی در استرالیا است که در ملبورن در سال 1992 تاسیس و با 42000 دانشجو واقع در ایالت ویکتوریا قرار دارد. محوطه اصلی دانشگاه در Hawthorn واقع شده‌است، حومه‌ای از ملبورن که در فاصله ۷٫۵ کیلومتری مرکز تجارت ملبورن قرار دارد. هم‌چنین دارای یک محوطه دانشگاهی در مالزی است.
شرایط :
  • پیشینه تحصیلی در متالوژی و علم مواد
  • تجربه در مهندسی سطح مخصوصا در مبحث پوشش های حرارتی
  • داشتن مقاله برای گرفتن این بورسیه تاثیرگذار خواهد بود
مقدار فاند : 34013
طول دوره : 3.5 سال
ددلاین : ددلاین ثبت نام: February 14, 2020

پیشنهادات مشابه