x
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت گوتو تی آر
مشاوره مهاجرت: 02143000021
بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس دانشگاه هاسلت بلژیک در رشته علوم زیست پزشکی

قرن بیست و یکم به عنوان قرن علوم زندگی مولکولی آغاز شد. از دهه 1990 وقتی دانشمندان بینش ما را در مورد مبنای مولکولی فرآیندهای زندگی بهبود بخشیدند ، علوم حیات با سرعت فوق العاده ای پیشرفت کرده اند. پیشرفت های مختلف ، از جمله نقشه برداری از ژنوم انسان ، منجر به توسعه سریع روابط بین رشته های علمی سابق مانند ژنتیک ، پزشکی ، داروسازی ، زیست شناسی و علوم محیطی می شود.

رشته تحصیلی :
شاخه‌ای از علم پزشکی می‌باشد که از اصول فیزیولوژی و زیست‌شناسی در عملکردهای بالینی استفاده می‌کند.این شاخه با بسیاری از زمینه‌های مرتبط با زیست‌شناسی و سلامت در ارتباط است و نظام بهداشت و سلامت اصلی برای بیش از یک قرن می‌باشد , زیست پزشکی شامل بسیاری از رشته‌های پزشکی و حوزه‌هایی که به‌طور معمول شامل پیشوند «زیستی» هستند, می‌باشد.
زبان دوره : انگلیسی
منطقه : دیپنبیک
حداقل مدرک تحصیلی مورد نیاز : کارشناسی
حداقل نمره تافل : 90
حداقل نمره آیلتس : 6.5
حداقل تعداد واحدهای درسی : 120
مبلغ دقیق شهریه : 4,716 دلار
کشور : بلژیک
دانشگاه :
دانشگاه هاسلت
رتبه: ‎351
دانشگاه هاسلت یک مرکز آموزش عالی پیشرفته و مدرن است که در سال 1971 تأسیس گردیده است و در شهر کوچک و زیبای دیپنبیک در ایالت لیمبورگ در شمال بلژیک واقع گردیده است. زبان اصلی مردم این منطقه هلندی است و اکثریت آنان به زبان انگلیسی نیز مسلط هستند. این دانشگاه در مقاطع گواهینامه، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا دانشجو میپذیرد. تمام دوره های تحصیلات کارشناسی و اکثر دوره های کارشناسی ارشد به زبان هلندی ارائه میشوند. با توجه به اینکه دانشگاه هاسلت یک مؤسسه دولتی و مورد تأیید وزارت آموزش بلژیک میباشد، مدارک صادره از سوی آن توسط وزارت علوم، تحقیقات و فنآوری ایران نیز قابل ارزشیابی هستند.
شرایط :
  • مهارت های عملی با توجه به لیسانس علوم زیست پزشکی لازم است.
ددلاین : ددلاین ثبت نام: March 1, 2021

پیشنهادات مشابه