x
قبل از هر اقدام برای مهاجرت، این ویدئوها رو ببین!
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در بلژیک

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در دانشگاه آنتورپ بلژیک در رشته شیمی

کارشناسی ارشد شیمی بر تحقیقات و توسعه تمرکز دارد. نزدیکی صنایع بزرگ شیمیایی و بندر آنتورپ شرایط مناسبی را برای سازماندهی یک برنامه مستر بین المللی با محوریت ایجاد می کند. اساتید و سخنرانان میهمان صنعت از طریق دانش روزمره و تجربیات خود از فعالیت روزانه خود در زمینه تجارت و تحقیق ارتباط برقرار می کنند. این بینش مستقیم به شما می دهد که چگونه شیمی با بخشهای مختلف اقتصادی در جامعه ما در هم آمیخته می شود و نقش شما در این امر چه می تواند باشد. علاوه بر این شما می توانید یک دوره کارآموزی برای تقویت ارتباط بین تحصیلات دانشگاهی و زندگی حرفه ای آینده خود داشته باشید. از طریق طیف گسترده ای از دوره های انتخابی می توانید برنامه آموزشی خود را در یکی از زیر رشته های شیمی متمرکز کنید. پایان نامه کارشناسی ارشد شما از طریق قرار گرفتن در معرض محیط های تحقیقاتی سطح بالا ، مهارتهای تحلیلی و پردازشی شما را افزایش می دهد. نکات برجسته این برنامه کارشناسی ارشد:   1-شما برنامه خود را بر اساس علایق خود تنظیم می کنید.    2-دوره ها در گروه های کوچک برگزار می شود. 3- توسط متخصصان صنعت تدریس می شود. 4-ترکیبی از آموزش عالی و تحقیقات سطح بالا.

 

کشور: بلژیک
دانشگاه:
دانشگاه آنتورپ
رتبه: ‎223
دانشگاه آنتورپ (هلندی:Universiteit Antwerpen) یکی از دانشگاه‌های اصلی و مهم بلژیک می‌باشد که در سال 1852 تاسیس و بیش از 20000 دانشجو دارد. این دانشگاه در شهر آنتورپ، دومین شهر بزرگ بلژیک، واقع گردیده است. این نام همچنین به صورت مختصر به عنوان UAntwerp) UA) شناخته می‌شود.
رشته تحصیلی:
شامل کاربرد های سیستماتیک مهندسی در بحث توسعه نرم افزار است. به عنوان ترکیبی از رشته های مهندسی و کامپیوتر که در ایران به عنوان گرایش ارشد رشته مهندسی کامپیوتر شناخته می شود. تعریف رسمی این رشته " کاربرد یک رهیافت قابل اندازه‌گیری، منظم و سیستماتیک برای توسعه، اجرا و نگهداری نرم‌افزار، یا به طور خلاصه اعمال اصول مهندسی بر نرم‌افزار"
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: آنتورپ
طول دوره: 2 سال
هزینه ورودی: 900 دلار
مبلغ دقیق شهریه: 12,700 دلار
ددلاین: شروع: September 24, 2021 - ددلاین ثبت نام: February 13, 2021
حداقل نمره تافل: 80
حداقل نمره آیلتس: 6.5
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت: ۰۲۱۴۳۰۰۰۰۲۱