x
قبل از هر اقدام برای مهاجرت، این ویدئوها رو ببین!
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در بلژیک

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در دانشگاه آنتورپ بلژیک در رشته مهندسی نرم افزار

با تحصیل در دانشگاه آنتورپ ، می توانید از طیف گسترده ای از برنامه های کاربردی علوم کامپیوتر زندگی کنید. شما در یک محیط چالش برانگیز ، خلاق ، پویا و چند نظم و انضباط که در آن می توانید در تحقق پروژه های بین المللی نقش داشته باشید ، تجربه دست اول را خواهید داشت.مدرک رشته کامپیوتر در دانشگاه آنتورپ با یک متخصص ذیصلاح و دارای سابقه علمی مطابقت دارد. هدف این دانشگاه این است که یک برنامه منحصر به فرد ارائه دهد که براساس توصیه های سازمان های علمی مشهور مانند ACM ، IEEE و SIAM باشد. برنامه ما بر دانش عمیق و انعطاف پذیری کافی تأکید دارد و به همین ترتیب فارغ التحصیلان در هر دو سمت صنعتی و دانشگاهی بسیار مورد تقاضا هستند.

کشور: بلژیک
دانشگاه:
دانشگاه آنتورپ
رتبه: ‎223
دانشگاه آنتورپ (هلندی:Universiteit Antwerpen) یکی از دانشگاه‌های اصلی و مهم بلژیک می‌باشد که در سال 1852 تاسیس و بیش از 20000 دانشجو دارد. این دانشگاه در شهر آنتورپ، دومین شهر بزرگ بلژیک، واقع گردیده است. این نام همچنین به صورت مختصر به عنوان UAntwerp) UA) شناخته می‌شود.
رشته تحصیلی:
شامل کاربرد های سیستماتیک مهندسی در بحث توسعه نرم افزار است. به عنوان ترکیبی از رشته های مهندسی و کامپیوتر که در ایران به عنوان گرایش ارشد رشته مهندسی کامپیوتر شناخته می شود. تعریف رسمی این رشته " کاربرد یک رهیافت قابل اندازه‌گیری، منظم و سیستماتیک برای توسعه، اجرا و نگهداری نرم‌افزار، یا به طور خلاصه اعمال اصول مهندسی بر نرم‌افزار"
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: آنتورپ
طول دوره: 2 سال
هزینه ورودی: 900 دلار
مبلغ دقیق شهریه: 12,696 دلار
ددلاین: شروع: September 24, 2021 - ددلاین ثبت نام: February 13, 2021
حداقل نمره تافل: 80
حداقل نمره آیلتس: 6.5
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت: ۰۲۱۴۳۰۰۰۰۲۱