۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
مشاوره رایگان
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

مقصدت رو از بین ۱۹۰+ کشور جستجو کنید

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در بلژیک

بورسیه تحصیلی دکترا در دانشگاه آنتورپ بلژیک در رشته جامعه شناسی خانواده

در چند دهه اخیر، تغییرات قابل توجهی در سطح جمعیتی در ارتباط با شکل گیری روابط عاشقانه، ترک روابط، پیوندهای جایگزین و اشکالات دیگر زندگی مشترک بوجود آمده است. تحقیقات غیررسمی از افزایش آمار تاخیر در ترک خانه والدین، ازدواج و فرزندآوری ، افزایش آمار طلاق و تعداد افراد مجرد و کاهش آمار ازدواج را خبر می دهد.

کشور: بلژیک
دانشگاه:
دانشگاه آنتورپ
رتبه: ‎223
دانشگاه آنتورپ (هلندی:Universiteit Antwerpen) یکی از دانشگاه‌های اصلی و مهم بلژیک می‌باشد که در سال 1852 تاسیس و بیش از 20000 دانشجو دارد. این دانشگاه در شهر آنتورپ، دومین شهر بزرگ بلژیک، واقع گردیده است. این نام همچنین به صورت مختصر به عنوان UAntwerp) UA) شناخته می‌شود.
رشته تحصیلی:
جامعه شناسی
جامعه‌شناسی بخشی از علوم اجتماعی و دانش بررسی جامعه (پدیده اجتماعی) است. این رشتهٔ علمی به بررسی جوامع بشری، برهم‌کنش‌های آن‌ها، و فرایندهایی که جوامع را در وضعیت جاری‌شان نگاه داشته یا تغییر می‌دهد می‌پردازد. هدف این حوزهٔ علمی پرداختن به تجزیهٔ جامعه به بخش‌های تشکیل دهنده‌اش مانند انجمن‌ها، نهادها، گروه‌های هم‌جنس، هم‌نژاد، یا هم‌سن، و بررسی نحوهٔ برهم‌کنش فعال این اجزاء با همدیگر است. علاوه بر این‌ها، این علم موضوعاتی مانند طبقه اجتماعی، قشربندی، جنبش اجتماعی، تغییرات اجتماعی و بی‌نظمی‌هایی مانند جرم، انحراف و انقلاب را مورد تحقیق قرار می‌دهد.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: آنتورپ
عنوان پروژه: تجرد در طول زندگی
طول دوره: 2 سال
مقدار فاند: 34,442 دلار
ددلاین: ددلاین ثبت نام: March 1, 2021
شرایط:
  • مدرک فوق لیسانس در علوم اجتماعی، ترجیحا در جامعه شناسی
  • مهارت در صحبت و نوشتار زبان انگلیسی