۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
مشاوره رایگان
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

مقصدت رو از بین ۱۹۰+ کشور جستجو کنید

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در کانادا

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در دانشگاه آلبرتا کانادا در رشته علوم محاسبات

ددلاین این پیشنهاد فرا رسیده و قابل ارجاع نیست.

دوره تحصیلی فوق لیسانس علوم محاسبات (که در این دانشگاه شباهت زیادی با علوم کامپیوتر داشته و تقریبا یک رشته محسوب می شوند) در آلبرتا به دو صورت به دانشجویان ارائه می شود. تحقیق محور و کلاس محور. دانشجویان دوره تحقیق محور در ابتدای پذیرفته شدن در دانشگاه موضوعات تحقیق خود را مشخص کرده و به سه استاد برای به انجام رساندن آنها همکاری می کنند. دانشجویان دوره کلاس محور نیز در کلاس های تخصصی این رشته شرکت خواهند کرد.

شهریه دوره کلاس محور: 7488 دلار
شهریه دوره تحقیق محور: 6750 دلار

کشور: کانادا
دانشگاه:
دانشگاه آلبرتا
رتبه: ‎113
دانشگاه دولتی شهر ادمونتون در سال 1908 پایه گذاری شده است. دانشگاه آلبرتا یکی از شناخته شده ترین دانشگاه های کانادا می باشند و از لحاظ تحقیقات نیز در دنیا شناخته شده است. 13 دانشکده این دانشگاه در سطح 5 پردیس دانشگاهی دوره های تحصیلی در مقاطع لیسانس، فوق لیسانس و دکترا به دانشجویان ارائه می دهند. این دانشگاه تاثیرات مستقیم و غیر مستقیم زیادی نیز بر اقتصاد کشور کانادا دارد که به مقدار تخمینی 12.3 میلیون دلار معادل پنج درصد کل تولید ناخالص منطقه می رسد. دانشگاه آلبرتا در زمینه دانشجویان نیز محیط متنوعی دارد و از 156 کشور دنیا دانشجو میان 40,061 دانشجوی این دانشگاه وجود دارد. در این دانشگاه بیش از 700 دوره تحصیلی ارائه می شود.
رشته تحصیلی:
علوم رایانه یا علوم کامپیوتر به مجموعهٔ مطالعاتی گفته می‌شود که به زیربناهای نظری، روش‌های طراحی و ساخت و چگونگی استفاده از رایانه می‌پردازند. علوم کامپیوتر رویکردی علمی و عملی به محاسبات (computation) و کاربردهای آن است. این علم به بررسی سیستماتیک: امکان‌پذیری، ساختار، پیاده‌سازی و مکانیزمِ محاسبه‌های روشمند (یا الگوریتم) می‌پردازد؛ که مبنای آن کسب، نمایش، پردازش، ذخیره‌سازی، ارتباط و دسترسی به اطلاعات است. رشته علوم کامپیوتر را می‌توان به زیررشته‌های نظری و عملی بسیاری تقسیم کرد. بعضی از این زیررشته‌ها، نظیر نظریه پیچیدگی محاسباتی (که خواص اساسی مشکلات محاسباتی و قابل حل بودن آن‌ها را بررسی می‌کند) بسیار انتزاعی هستند، این در حالی است که زیررشته‌های دیگر مانند گرافیک کامپیوتری به بررسی کاربردهای قابل لمس تر در دنیای واقعی تأکید دارند. اکثر زیررشته‌های علوم کامپیوتر بر چالش‌های موجود در اجرای محاسبات تمرکز دارند.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: ادمونتون
طول دوره: 2 سال
هزینه ورودی: 100 دلار
مبلغ دقیق شهریه: 6,750 دلار
هزینه خانه: 1,212 دلار
ددلاین: ترم: پائیز - شروع: September 3, 2021 - ددلاین ثبت نام: January 15, 2021
حداقل نمره تافل: 100
حداقل نمره آیلتس: 7
حداقل معدل: 16
شرایط:
  • پذیرش بر اساس مدرک لیسانس و ریزنمرات و بسیار رقابتی می باشد
  • به طور معمول مدارک لیسانس سه ساله مورد قبول قرار نمی گیرند
  • برای دانشجویان سطح بالا امکان پذیرش مستقیم برای دوره دکترا نیز وجود دارد
  • آزمون GRE جزو شرایط نیست، ولی دانشجویانی که مدرک تحصیلی خود را خارج از کانادا دریافت کرده اند، بهتر است برای پذیرش در این آزمون شرکت کنند