۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در کانادا

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در دانشگاه آلبرتا کانادا در رشته یادگیری ماشین آماری

دوره فوق لیسانس یادگیری ماشین دانشگاه آلبرتا به عنوان دوره ای مشترک بین دانشکده های علوم کامپیوتر (محاسبات) و دانشکده آمار و ریاضی این دانشگاه برگزار می شود. این دوره بر جنبه های نظری طراحی و تحلیل الگوریتم های یادگیری ماشین با استفاده از ابزارهای آماری و علوم کامپیوتر تأکید دارد. 90 درصد یادگیری ماشین مبتنی بر ایده های آماری است. ایده های آماری و تفکر آماری هسته اصلی موضوع را تشکیل می دهد.

کشور: کانادا
دانشگاه:
رتبه: ‎113
دانشگاه دولتی شهر ادمونتون در سال 1908 پایه گذاری شده است. دانشگاه آلبرتا یکی از شناخته شده ترین دانشگاه های کانادا می باشند و از لحاظ تحقیقات نیز در دنیا شناخته شده است. 13 دانشکده این دانشگاه در سطح 5 پردیس دانشگاهی دوره های تحصیلی در مقاطع لیسانس، فوق لیسانس و دکترا به دانشجویان ارائه می دهند. این دانشگاه تاثیرات مستقیم و غیر مستقیم زیادی نیز بر اقتصاد کشور کانادا دارد که به مقدار تخمینی 12.3 میلیون دلار معادل پنج درصد کل تولید ناخالص منطقه می رسد. دانشگاه آلبرتا در زمینه دانشجویان نیز محیط متنوعی دارد و از 156 کشور دنیا دانشجو میان 40,061 دانشجوی این دانشگاه وجود دارد. در این دانشگاه بیش از 700 دوره تحصیلی ارائه می شود.
رشته تحصیلی:
رشته یادگیری ماشین
یادگیری ماشینی (مبتنی بر ماشین) یک مطالعه علمی از الگوریتم ها و مدل های آماری است که سیستم های رایانه ای برای انجام یک عمل خاص، بدون استفاده از دستورالعمل های صریح و به جای آن با استفاده از الگوهای و استنباط ها، از آن بهره می گیرند. این رشته را می توان شاخه ای از هوش مصنوعی (artificial intelligence) دانست. الگوریتم های یادگیری ماشین، یک مدل ریاضی را بر اساس داده های نمونه، معروف به "داده های آموزشی" می سازند، تا بتوانند پیش بینی ها و یا تصمیم گیری هایی را انجام دهند بدون اینکه صریحاً برای انجام این کار برنامه ریزی شده باشد. الگوریتم های یادگیری ماشین در طیف گسترده ای از برنامه ها، از جمله فیلتر ایمیل و بینایی رایانه (Computer Vision)، و جایی که تهیه یک الگوریتم معمولی برای انجام کارآمد کار دشوار یا غیرممکن است، کاربرد دارند.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: ادمونتون
طول دوره: 2 سال
هزینه ورودی: 100 دلار
مبلغ دقیق شهریه: 6,750 دلار
هزینه خانه: 1,212 دلار
ددلاین: ترم: پائیز - شروع: September 3, 2022 - ددلاین ثبت نام: January 15, 2022
حداقل نمره تافل: 100
حداقل نمره آیلتس: 7
حداقل معدل: 16
شرایط:
  • پذیرش بر اساس مدرک لیسانس و ریزنمرات و بسیار رقابتی می باشد
  • به طور معمول مدارک لیسانس سه ساله مورد قبول قرار نمی گیرند
  • آزمون GRE جزو شرایط نیست، ولی دانشجویانی که مدرک تحصیلی خود را خارج از کانادا دریافت کرده اند، بهتر است برای پذیرش در این آزمون شرکت کنند