۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در کانادا

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در دانشگاه آلبرتا کانادا در رشته چندرسانه ای ها

ددلاین این پیشنهاد فرا رسیده و قابل ارجاع نیست.

تحقیق و توسعه مرتبط با چندرسانه ای ها به سرعت در دو دهه گذشته به عنوان نتیجه پیشرفت های فناوری در زیرساخت های سخت افزاری، نرم افزاری و شبکه تحول پیدا کرده است. در حالی که تصاویر و فیلم ها همچنان در چندرسانه ای ها نقش اساسی دارند، جدیدترین داده های پویا تر و چندبعدی تولید شده از ضبط حرکت، سنسورهای هوشمند،  دستگاه های haptic ، 3DTV و غیره ، چالش های جدیدی را پیش روی محققان این رشته ایجاد کرده است. در این دوره به این تحقیقات و مطالعات فراتر در این زمینه پرداخته می شود.

کشور: کانادا
دانشگاه:
رتبه: ‎113
دانشگاه دولتی شهر ادمونتون در سال 1908 پایه گذاری شده است. دانشگاه آلبرتا یکی از شناخته شده ترین دانشگاه های کانادا می باشند و از لحاظ تحقیقات نیز در دنیا شناخته شده است. 13 دانشکده این دانشگاه در سطح 5 پردیس دانشگاهی دوره های تحصیلی در مقاطع لیسانس، فوق لیسانس و دکترا به دانشجویان ارائه می دهند. این دانشگاه تاثیرات مستقیم و غیر مستقیم زیادی نیز بر اقتصاد کشور کانادا دارد که به مقدار تخمینی 12.3 میلیون دلار معادل پنج درصد کل تولید ناخالص منطقه می رسد. دانشگاه آلبرتا در زمینه دانشجویان نیز محیط متنوعی دارد و از 156 کشور دنیا دانشجو میان 40,061 دانشجوی این دانشگاه وجود دارد. در این دانشگاه بیش از 700 دوره تحصیلی ارائه می شود.
رشته تحصیلی:
رشته چندرسانه ای
رشته دانشگاهی مطالعات مولتی مدیا (چند رسانه ای) تمرکز بر درک فن آوری ها و ابعاد فرهنگی ارتباط منابع رسانه های سنتی با منابع مبتنی بر رسانه های جدید برای پشتیبانی از سیستم اجتماعی دارد. این نوع مطالعات در طی دهه 90 میلادی و پیشرفت ابزارهای چند رسانه ای و همینطور فراگیر شدن دیسک ها (لوح های فشرده) به عنوان رشته ای برای مطالعه مباحث مربوط به آنها، مطرح شد. با گذشت زمان و پیشرفت های بیشتر تکنولوژی، امروزه یکی از مهم ترین مباحث این رشته اینترنت محسوب می شود. اینترنت علاوه بر مفهوم های سنتی رسانه شامل موضوع، تئوری، داستان و رویه و مدهای رایج، دارای فرهنگ خاص خود نیز می باشد. بنابراین افراد فعال در این رشته همواره باید برای جذاب و به روز نگه داشتن محتویات اینترنت از دیدگاه یک رسانه، نیاز های کاربر را نیز باید تامین کنند.
زبان دوره: انگلیسی - انگلیسی
منطقه: ادمونتون
طول دوره: 2 سال
هزینه ورودی: 100 دلار
مبلغ دقیق شهریه: 6,750 دلار
هزینه خانه: 1,212 دلار
ددلاین: ترم: پائیز - شروع: September 3, 2021 - ددلاین ثبت نام: February 25, 2021
حداقل نمره تافل: 100
حداقل نمره آیلتس: 7
حداقل معدل: 16
شرایط:
  • پذیرش بر اساس مدرک لیسانس و ریزنمرات و بسیار رقابتی می باشد
  • به طور معمول مدارک لیسانس سه ساله مورد قبول قرار نمی گیرند
  • آزمون GRE جزو شرایط نیست، ولی دانشجویانی که مدرک تحصیلی خود را خارج از کانادا دریافت کرده اند، بهتر است برای پذیرش در این آزمون شرکت کنند