۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در کانادا

پذیرش تحصیلی لیسانس در دانشگاه کلگری کانادا در رشته مطالعات ارتباطات و رسانه

ارتباطات و مطالعات رسانه ای به بررسی جهان پیچیده ارتباطات، پویایی و تأثیر آن بر جوامع و فرهنگ های معاصر می پردازد. در طول دوره تحصیل، دانشجویان دانش لازم را برای برقراری ارتباط ایده ها با مخاطبان مختلف و بررسی ارتباطات در رسانه های مختلف در سطح کشور و یا بین المللی، بدست خواهند آورد.

کشور: کانادا
دانشگاه:
دانشگاه کَلگری
رتبه: ‎233
این دانشگاه در واقع زیر مجموعه دانشگاه آلبرتا می باشد که در سال 1944 تاسیس شده است. در سال 1966 این دانشگاه فعالیت خود را به صورت مستقل و به عنوان یک دانشگاه دولتی شروع کرد. این دانشگاه 14 دانشکده و حدود 85 مرکز تحقیقاتی دارد. دانشگاه کلگری ارتباط نزدیکی با صنایع کشور کانادا دارد، از جمله از طریق دانشکده ژئوفیزیک و نفت خود. توجه به تحقیق و رویه های تحقیق محور در این دانشگاه بسیار اهمیت دارد. این دانشگاه 25000 دانشجو لیسانس، و 5000 دانشجوی مقاطع عالی تر دارد که و از میان 170000 دانشجوی فارق التحصیل این دانشگاه نام های بزرگ و شناخته شده ای وجود دارد از جمله جمیز گاسلینگ، سازنده زبان برنامه نویسی جاوا.
رشته تحصیلی:
رشته ارتباطات
این رشته برای آموزش روش های متفاوت برقراری ارتباط برای اعمال در زمینه هایی مثل رسانه، قانون و تجارت، طراحی شده است. دروس این رشته شباهت بسیاری به رشته های ارتباط عمومی، تبلیغات و خبرنگاری دارد.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: کلگری
مبلغ دقیق شهریه: 18,960 دلار
ددلاین: ترم: پائیز - شروع: August 31, 2022 - ددلاین ثبت نام: March 1, 2022
حداقل نمره تافل: 86
حداقل نمره آیلتس: 6.5
شرایط:
  • پذیرش در این رشته بر اساس مدرک دیپلم، پیش دانشگاهی و دروس گذرانده شده می باشد