x
اگر اولین بار هست که از سایت GO2TR دیدن می‌کنین، حتما از این صفحه شروع کنین!
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در کانادا

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در دانشگاه کلگری کانادا در رشته مهندسی برق و کامپیوتر

دوره فوق لیسانس مهندسی برق و کامپیوتر برای دانشجویانی که به دنبال کسب تخصص در یک زمینه خاص هستند، شما را در یک جامعه پرتحرک از محققانی قرار می دهد که در یافتن راه حل های عملی برای مشکلات در دنیای واقعی متمرکز شده اند. دانشجویان موفق در شرکتهایی با فناوری پیشرفته در حرفه هایی مانند مهندس ارشد تحقیق و توسعه ، معمار شبکه، طراح سیستم ارشد، مهندس ارشد سیستم، توسعه دهنده ارشد برنامه و معمار ارشد نرم افزار فعالیت می کنند. آنها همچنین می توانند در دانشگاه به عنوان استادیار یا مدرس کار کنند.

کشور: کانادا
دانشگاه:
دانشگاه کَلگری
رتبه: ‎233
این دانشگاه در واقع زیر مجموعه دانشگاه آلبرتا می باشد که در سال 1944 تاسیس شده است. در سال 1966 این دانشگاه فعالیت خود را به صورت مستقل و به عنوان یک دانشگاه دولتی شروع کرد. این دانشگاه 14 دانشکده و حدود 85 مرکز تحقیقاتی دارد. دانشگاه کلگری ارتباط نزدیکی با صنایع کشور کانادا دارد، از جمله از طریق دانشکده ژئوفیزیک و نفت خود. توجه به تحقیق و رویه های تحقیق محور در این دانشگاه بسیار اهمیت دارد. این دانشگاه 25000 دانشجو لیسانس، و 5000 دانشجوی مقاطع عالی تر دارد که و از میان 170000 دانشجوی فارق التحصیل این دانشگاه نام های بزرگ و شناخته شده ای وجود دارد از جمله جمیز گاسلینگ، سازنده زبان برنامه نویسی جاوا.
رشته تحصیلی:
مهندسی برق زیرمجموعه‌ای از مهندسی است که به مطالعه و کاربردهای مرتبط با الکتریسیته، الکترومغناطیس و الکترونیک می‌پردازد. می‌توان مهندسی برق را به دو قسمت عمده تقسیم کرد: بررسی و طراحی سیستم‌های انتقال و تبدیل انرژی الکتریکی؛ یا بررسی و طراحی سیستم‌های الکترونیکی برای پردازش و انتقال اطلاعات، نظیر رایانه‌ها، سامانه‌های مخابراتی، مدارهای مجتمع، رادارها و نظایر آن. به بیان دیگر، مهندسان برق از الکتریسیته یا برای انتقال انرژی یا برای پردازش اطلاعات استفاده می‌کنند.
سابقه کاری: 1 سال
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: کلگری
طول دوره: 3 سال
هزینه ورودی: 102 دلار
مبلغ دقیق شهریه: 5,684 دلار
ددلاین: ترم: پائیز - شروع: August 31, 2021 - ددلاین ثبت نام: January 31, 2021
حداقل نمره تافل: 86
حداقل نمره آیلتس: 6.5
حداقل معدل: 17
شرایط:
  • ارائه مدرک فوق لیسانس و ریزنمرات
  • شرکت در آزمون GRE اختیاری می باشد
  • ارائه انگیزش نامه، رزومه و دو توصیه نامه
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت: 02143000021