x
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت گوتو تی آر
مشاوره مهاجرت: 02143000021
بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی

پذیرش تحصیلی لیسانس در دانشگاه کلگری کانادا در رشته علوم کامپیوتر

علوم کامپیوتر زمینه ای برای حل مسائل نظری و عملی است که خلاقیت را با ریاضیات، منطق و ارتباطات ترکیب می کند. درک دقیق اصول علوم رایانه به شما کمک می کند تا بدون نیاز به آموزش مداوم، شما را برای حل مسئله و ایجاد سیستم آماده کند.

در طول دوره لیسانس علوم کامپیوتر دانشگاه کلگری، شما به طور تمام وقت در حال حل مشکلات و ایجاد برنامه های جدید در آزمایشگاه های کلاس و آموزش خواهید بود. دانش آموزان علاقه مند به دست آوردن تجربه در زمینه تحقیقات علوم کامپیوتر می توانند فرصت هایی را برای کار در آزمایشگاه های تحقیقاتی یه عنوان داوطلب یا به عنوان عضوی از دوره های تحقیقاتی دنبال کنند.

رشته تحصیلی :
علوم کامپیوتر به بررسی علوم داده و نحوه تبدیل آن به برنامه می پردازد. از این طریق می توان با استفاده از الگوریتم ها به ذخیره و ارتباط دیجیتالی بین داده ها رسید. یک دانشجوی علوم کامپیوتر تئوری محاسبات و طراحی نرم افزار را مطالعه می کند.
زبان دوره : انگلیسی
منطقه : کلگری
حداقل مدرک تحصیلی مورد نیاز : دیپلم
حداقل نمره تافل : 86
حداقل نمره آیلتس : 6.5
مبلغ دقیق شهریه : 18,960 دلار
کشور : کانادا
دانشگاه :
دانشگاه کَلگری
رتبه: ‎233
این دانشگاه در واقع زیر مجموعه دانشگاه آلبرتا می باشد که در سال 1944 تاسیس شده است. در سال 1966 این دانشگاه فعالیت خود را به صورت مستقل و به عنوان یک دانشگاه دولتی شروع کرد. این دانشگاه 14 دانشکده و حدود 85 مرکز تحقیقاتی دارد. دانشگاه کلگری ارتباط نزدیکی با صنایع کشور کانادا دارد، از جمله از طریق دانشکده ژئوفیزیک و نفت خود. توجه به تحقیق و رویه های تحقیق محور در این دانشگاه بسیار اهمیت دارد. این دانشگاه 25000 دانشجو لیسانس، و 5000 دانشجوی مقاطع عالی تر دارد که و از میان 170000 دانشجوی فارق التحصیل این دانشگاه نام های بزرگ و شناخته شده ای وجود دارد از جمله جمیز گاسلینگ، سازنده زبان برنامه نویسی جاوا.
شرایط :
  • پذیرش در این رشته بر اساس مدرک دیپلم، پیش دانشگاهی و دروس گذرانده شده می باشد
  • سازگاری رشته تحصیلی دیپلم با دروس پیش نیاز این رشته
ددلاین : ترم: پائیز - شروع: August 31, 2021 - ددلاین ثبت نام: March 1, 2021

پیشنهادات مشابه