۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در کانادا

پذیرش تحصیلی لیسانس در دانشگاه کلگری کانادا در رشته علوم کامپیوتر

علوم کامپیوتر زمینه ای برای حل مسائل نظری و عملی است که خلاقیت را با ریاضیات، منطق و ارتباطات ترکیب می کند. درک دقیق اصول علوم رایانه به شما کمک می کند تا بدون نیاز به آموزش مداوم، شما را برای حل مسئله و ایجاد سیستم آماده کند.

در طول دوره لیسانس علوم کامپیوتر دانشگاه کلگری، شما به طور تمام وقت در حال حل مشکلات و ایجاد برنامه های جدید در آزمایشگاه های کلاس و آموزش خواهید بود. دانش آموزان علاقه مند به دست آوردن تجربه در زمینه تحقیقات علوم کامپیوتر می توانند فرصت هایی را برای کار در آزمایشگاه های تحقیقاتی یه عنوان داوطلب یا به عنوان عضوی از دوره های تحقیقاتی دنبال کنند.

کشور: کانادا
دانشگاه:
دانشگاه کَلگری
رتبه: ‎233
این دانشگاه در واقع زیر مجموعه دانشگاه آلبرتا می باشد که در سال 1944 تاسیس شده است. در سال 1966 این دانشگاه فعالیت خود را به صورت مستقل و به عنوان یک دانشگاه دولتی شروع کرد. این دانشگاه 14 دانشکده و حدود 85 مرکز تحقیقاتی دارد. دانشگاه کلگری ارتباط نزدیکی با صنایع کشور کانادا دارد، از جمله از طریق دانشکده ژئوفیزیک و نفت خود. توجه به تحقیق و رویه های تحقیق محور در این دانشگاه بسیار اهمیت دارد. این دانشگاه 25000 دانشجو لیسانس، و 5000 دانشجوی مقاطع عالی تر دارد که و از میان 170000 دانشجوی فارق التحصیل این دانشگاه نام های بزرگ و شناخته شده ای وجود دارد از جمله جمیز گاسلینگ، سازنده زبان برنامه نویسی جاوا.
رشته تحصیلی:
رشته علوم کامپیوتر
علوم رایانه یا علوم کامپیوتر به مجموعهٔ مطالعاتی گفته می‌شود که به زیربناهای نظری، روش‌های طراحی و ساخت و چگونگی استفاده از رایانه می‌پردازند. علوم کامپیوتر رویکردی علمی و عملی به محاسبات (computation) و کاربردهای آن است. این علم به بررسی سیستماتیک: امکان‌پذیری، ساختار، پیاده‌سازی و مکانیزمِ محاسبه‌های روشمند (یا الگوریتم) می‌پردازد؛ که مبنای آن کسب، نمایش، پردازش، ذخیره‌سازی، ارتباط و دسترسی به اطلاعات است. رشته علوم کامپیوتر را می‌توان به زیررشته‌های نظری و عملی بسیاری تقسیم کرد. بعضی از این زیررشته‌ها، نظیر نظریه پیچیدگی محاسباتی (که خواص اساسی مشکلات محاسباتی و قابل حل بودن آن‌ها را بررسی می‌کند) بسیار انتزاعی هستند، این در حالی است که زیررشته‌های دیگر مانند گرافیک کامپیوتری به بررسی کاربردهای قابل لمس تر در دنیای واقعی تأکید دارند. اکثر زیررشته‌های علوم کامپیوتر بر چالش‌های موجود در اجرای محاسبات تمرکز دارند.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: کلگری
مبلغ دقیق شهریه: 18,960 دلار
ددلاین: ترم: پائیز - شروع: August 31, 2021 - ددلاین ثبت نام: March 1, 2021
حداقل نمره تافل: 86
حداقل نمره آیلتس: 6.5
شرایط:
  • پذیرش در این رشته بر اساس مدرک دیپلم، پیش دانشگاهی و دروس گذرانده شده می باشد
  • سازگاری رشته تحصیلی دیپلم با دروس پیش نیاز این رشته