x
اگر اولین بار هست که از سایت GO2TR دیدن می‌کنین، حتما از این صفحه شروع کنین!
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در کانادا

پذیرش تحصیلی دکترا در دانشگاه کلگری کانادا در رشته علوم کامپیوتر

دوره دکترا علوم کامپیوتر به دانشجویان در کسب مهارت و ایده های جدید برای طراحی و اجرای نرم افزار و همچنین ایجاد الگوریتم های موثر برای حل مشکلات محاسبات و برنامه ریزی و مدیریت زیرساخت های فناوری سازمانی کمک کنند. این دوره تحصیلی تحقیق محور و دارای پایان نامه می باشد.

کشور: کانادا
دانشگاه:
دانشگاه کَلگری
رتبه: ‎233
این دانشگاه در واقع زیر مجموعه دانشگاه آلبرتا می باشد که در سال 1944 تاسیس شده است. در سال 1966 این دانشگاه فعالیت خود را به صورت مستقل و به عنوان یک دانشگاه دولتی شروع کرد. این دانشگاه 14 دانشکده و حدود 85 مرکز تحقیقاتی دارد. دانشگاه کلگری ارتباط نزدیکی با صنایع کشور کانادا دارد، از جمله از طریق دانشکده ژئوفیزیک و نفت خود. توجه به تحقیق و رویه های تحقیق محور در این دانشگاه بسیار اهمیت دارد. این دانشگاه 25000 دانشجو لیسانس، و 5000 دانشجوی مقاطع عالی تر دارد که و از میان 170000 دانشجوی فارق التحصیل این دانشگاه نام های بزرگ و شناخته شده ای وجود دارد از جمله جمیز گاسلینگ، سازنده زبان برنامه نویسی جاوا.
رشته تحصیلی:
علوم رایانه یا علوم کامپیوتر به مجموعهٔ مطالعاتی گفته می‌شود که به زیربناهای نظری، روش‌های طراحی و ساخت و چگونگی استفاده از رایانه می‌پردازند. علوم کامپیوتر رویکردی علمی و عملی به محاسبات (computation) و کاربردهای آن است. این علم به بررسی سیستماتیک: امکان‌پذیری، ساختار، پیاده‌سازی و مکانیزمِ محاسبه‌های روشمند (یا الگوریتم) می‌پردازد؛ که مبنای آن کسب، نمایش، پردازش، ذخیره‌سازی، ارتباط و دسترسی به اطلاعات است. رشته علوم کامپیوتر را می‌توان به زیررشته‌های نظری و عملی بسیاری تقسیم کرد. بعضی از این زیررشته‌ها، نظیر نظریه پیچیدگی محاسباتی (که خواص اساسی مشکلات محاسباتی و قابل حل بودن آن‌ها را بررسی می‌کند) بسیار انتزاعی هستند، این در حالی است که زیررشته‌های دیگر مانند گرافیک کامپیوتری به بررسی کاربردهای قابل لمس تر در دنیای واقعی تأکید دارند. اکثر زیررشته‌های علوم کامپیوتر بر چالش‌های موجود در اجرای محاسبات تمرکز دارند.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: کلگری
طول دوره: 4 سال
هزینه ورودی: 102 دلار
مبلغ دقیق شهریه: 5,684 دلار
ددلاین: ترم: پائیز - شروع: August 31, 2021 - ددلاین ثبت نام: January 1, 2021
آیا GRE مورد نیاز است؟: بله
حداقل نمره تافل: 97
حداقل نمره آیلتس: 7
حداقل معدل: 16.5
شرایط:
  • ارائه مدرک فوق لیسانس و ریزنمرات
  • شرکت در آزمون GRE برای دانشجویان خارجی خواسته شده
  • ارائه انگیزش نامه، رزومه و دو توصیه نامه
  • گذراندن دروس تئوری محاسبه، مهندسی نرم افزار، سیستم عامل ها، کامپایلر، هوش مصنوعی و چند درس تخصصی دیگر در سال سوم و چهارم لیسانس
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت: ۰۲۱۴۳۰۰۰۰۲۱