x
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت گوتو تی آر
مشاوره مهاجرت: 02143000021
بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی

پذیرش تحصیلی دکترا در دانشگاه کلگری کانادا در رشته علوم کامپیوتر

دوره دکترا علوم کامپیوتر به دانشجویان در کسب مهارت و ایده های جدید برای طراحی و اجرای نرم افزار و همچنین ایجاد الگوریتم های موثر برای حل مشکلات محاسبات و برنامه ریزی و مدیریت زیرساخت های فناوری سازمانی کمک کنند. این دوره تحصیلی تحقیق محور و دارای پایان نامه می باشد.

رشته تحصیلی :
علوم کامپیوتر به بررسی علوم داده و نحوه تبدیل آن به برنامه می پردازد. از این طریق می توان با استفاده از الگوریتم ها به ذخیره و ارتباط دیجیتالی بین داده ها رسید. یک دانشجوی علوم کامپیوتر تئوری محاسبات و طراحی نرم افزار را مطالعه می کند.
زبان دوره : انگلیسی
منطقه : کلگری
هزینه ورودی : 102 دلار
حداقل مدرک تحصیلی مورد نیاز : کارشناسی ارشد
حداقل نمره تافل : 97
حداقل نمره آیلتس : 7
حداقل معدل : 16.5
مبلغ دقیق شهریه : 5,684 دلار
کشور : کانادا
دانشگاه :
دانشگاه کَلگری
رتبه: ‎233
این دانشگاه در واقع زیر مجموعه دانشگاه آلبرتا می باشد که در سال 1944 تاسیس شده است. در سال 1966 این دانشگاه فعالیت خود را به صورت مستقل و به عنوان یک دانشگاه دولتی شروع کرد. این دانشگاه 14 دانشکده و حدود 85 مرکز تحقیقاتی دارد. دانشگاه کلگری ارتباط نزدیکی با صنایع کشور کانادا دارد، از جمله از طریق دانشکده ژئوفیزیک و نفت خود. توجه به تحقیق و رویه های تحقیق محور در این دانشگاه بسیار اهمیت دارد. این دانشگاه 25000 دانشجو لیسانس، و 5000 دانشجوی مقاطع عالی تر دارد که و از میان 170000 دانشجوی فارق التحصیل این دانشگاه نام های بزرگ و شناخته شده ای وجود دارد از جمله جمیز گاسلینگ، سازنده زبان برنامه نویسی جاوا.
شرایط :
  • ارائه مدرک فوق لیسانس و ریزنمرات
  • شرکت در آزمون GRE برای دانشجویان خارجی خواسته شده
  • ارائه انگیزش نامه، رزومه و دو توصیه نامه
  • گذراندن دروس تئوری محاسبه، مهندسی نرم افزار، سیستم عامل ها، کامپایلر، هوش مصنوعی و چند درس تخصصی دیگر در سال سوم و چهارم لیسانس
طول دوره : 4 سال
آیا GRE مورد نیاز است؟ : بله
ددلاین : ترم: پائیز - شروع: August 31, 2021 - ددلاین ثبت نام: January 1, 2021

پیشنهادات مشابه