۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در کانادا

پذیرش تحصیلی لیسانس در دانشگاه کلگری کانادا در رشته مهندسی نرم افزار

مهندسان نرم افزار از دانش تخصصی خود برای توسعه، نصب، تأیید و حفظ سیستم های نرم افزاری استفاده می کنند. به عنوان یک دانشجوی مهندسی نرم افزار می توانید به مبانی نظری و تجربی زیادی در زمینه طراحی و توسعه بپردازید. در طول این دوره تحصیلی، بیشتر یادگیری شما به صورت کلاس درس همچنین با طراحی یک فرایند کامل صنعتی برای یک محصول خاص اتفاق می افتد.

دوره های تحصیلی لیسانس مهندسی در این دانشگاه، دارای سال اول مشترک می باشند که شامل دروس ریاضیات ، علوم ، محاسبات ، اصول مهندسی ، ارتباطات و طراحی می باشد. پس از گذراندن این دوره دانشجویان می توانند در رشته مهندسی مورد علاقه خود تحصیل کنند.

کشور: کانادا
دانشگاه:
دانشگاه کَلگری
رتبه: ‎233
این دانشگاه در واقع زیر مجموعه دانشگاه آلبرتا می باشد که در سال 1944 تاسیس شده است. در سال 1966 این دانشگاه فعالیت خود را به صورت مستقل و به عنوان یک دانشگاه دولتی شروع کرد. این دانشگاه 14 دانشکده و حدود 85 مرکز تحقیقاتی دارد. دانشگاه کلگری ارتباط نزدیکی با صنایع کشور کانادا دارد، از جمله از طریق دانشکده ژئوفیزیک و نفت خود. توجه به تحقیق و رویه های تحقیق محور در این دانشگاه بسیار اهمیت دارد. این دانشگاه 25000 دانشجو لیسانس، و 5000 دانشجوی مقاطع عالی تر دارد که و از میان 170000 دانشجوی فارق التحصیل این دانشگاه نام های بزرگ و شناخته شده ای وجود دارد از جمله جمیز گاسلینگ، سازنده زبان برنامه نویسی جاوا.
رشته تحصیلی:
رشته مهندسی نرم افزار
شامل کاربرد های سیستماتیک مهندسی در بحث توسعه نرم افزار است. به عنوان ترکیبی از رشته های مهندسی و کامپیوتر که در ایران به عنوان گرایش ارشد رشته مهندسی کامپیوتر شناخته می شود. تعریف رسمی این رشته " کاربرد یک رهیافت قابل اندازه‌گیری، منظم و سیستماتیک برای توسعه، اجرا و نگهداری نرم‌افزار، یا به طور خلاصه اعمال اصول مهندسی بر نرم‌افزار"
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: کلگری
مبلغ دقیق شهریه: 18,960 دلار
ددلاین: ترم: پائیز - شروع: August 31, 2022 - ددلاین ثبت نام: March 1, 2022
حداقل نمره تافل: 86
حداقل نمره آیلتس: 6.5
شرایط:
  • پذیرش در این رشته بر اساس مدرک دیپلم، پیش دانشگاهی و دروس گذرانده شده می باشد
  • سازگاری رشته تحصیلی دیپلم با دروس پیش نیاز این رشته